Jak samemu wypisać się z biku - proszę o dokładny opis

Temat na forum 'BIK' rozpoczęty przez Anonymous, Maj 27, 2013.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Witam mam prośbę o dokładny opis jak wypisać się z biku i czy mogę to zrobić sam?sytuacja wygląda tak mniej więcej 5lat temu nabrałem pożyczek w wielu bankach aż zabrakło mi wypłaty na spłatę w popadłem w długi,później wyjechałem na trochę za granice i wróciłem spłaciłem wszystko teraz chciałbym aby moja wierzytelność znów była pozytywna i żebym nie widniał w biku jako dłużnik ,i tu moje pytanie co i jak powinienem zrobić dziękuje z a pomoc
     
  2.  
  3. Anonymous

    Anonymous Guest

  4. Anonymous

    Anonymous Guest

    Poniżej treść przykładowego wniosku, proszę tylko pamiętać, iż taki wniosek należy przesłać do Banku, w którym mieliśmy zobowiązanie, jeżeli było kila kredytów w różnych bankach to należy wysłać do każdego, ponadto wniosek będzie respektowany po pierwsze gdy zobowiązanie było spłacane terminowo bez zaległości, jest już całkowicie spłacone po drugie jeżeli były zaległości powyżej 60 dni to nic to nie da będą przetwarzać dane przez kolejne 5 lat takie jest nasze prawo.

    WNIOSEK o cofnięcie zgody

    na przetwarzanie danych osobowych oraz ich usunięcie z bazy BIK
    W imieniu własnym cofam zgodę wyrażoną w dniu ……………....(data zawarci umowy) na przetwarzanie danych po wygaśnięciu zobowiązania w/w wobec Państwa banku z tytułu………………………...w oparciu art. 105 a ust. 2 Ustawy o prawie bankowym z dnia 16 czerwca 2005 roku (Dz.U.2002.72.665).
    UZASADNIENIE

    Zobowiązanie wynikające z umowy ……………….. zostało uregulowane wobec banku z dniem …………., ustał obowiązek ustawowego przetwarzania moich danych.
    W związku z art. 105 a ust. 2 Ustawy o prawie bankowym z dnia 16 czerwca 2005 roku (Dz.U.2002.72.665) zgodna na przetwarzanie danych może być w każdym czasie odwołana, co też niniejszym wnioskiem czynię i cofam zgodę.

    Informację o decyzji w sprawie niniejszego wniosku wraz z uzasadnieniem proszę przesłać na adres korespondencyjny podany powyżej.

    Powodzenia
     
  5. anowiko

    anowiko New Member

    Witam. Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące tego czyszczenia. Mam w raporcie z BIK informacje o moim rachunku bankowym na którym wystąpił nieuprawniony debet na śmieszną kwotę i niestety jest ponad 200 dni. Co można z czymś takim zrobić? Chcę ubiegać się o kredyt i obawiam się, że to uniemożliwi mi te starania.

    Da radę coś z tym zrobić? Może ktoś miał już taki przypadek i udało mu się rozwiązać ten problem?
     
  6. Pinger12

    Pinger12 New Member

    Złą historię w BIK można sobie wyczyścić samemu tu masz opis krok po kroku jak zrobić to ZA DARMO
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Jak samemu wypisać Forum Data
Hazard... czyli jak przegrać życie! Historie zadłużonych Listopad 28, 2020
Długi na 130 tysięcy, jak zmniejszyć raty Forum dla zadłużonych Listopad 19, 2020
Jak wyjść z Zadluzenia, czy ktoś jest mi w stanie pomóc Forum dla zadłużonych Listopad 12, 2020
Jakieś wskazówki/rady? Jak wyjść z długów Wrzesień 25, 2020
Banki ,chwilówki brak opóźnien - jak wyjść z zadłuzenia? Jak wyjść z długów Sierpień 17, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie