Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Jak pożyczyć gotówkę, gdy bank mówi: NIE?

Forum dyskusyjne na temat pożyczek chwilówek.

Re: Jak pożyczyć gotówkę, gdy bank mówi: NIE?

Postprzez piotrsto » 3 lut 2015, o 14:45

jak bank odmawia trzeba znaleźć instytucje pozabankową teraz jest wiele takich firm ja polecam dfi24.pl tam się sprawdzają bik a pożyczki są od prywatnych osób
piotrsto

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Postprzez maxio » 23 lut 2015, o 11:05

Staraj się nie pożyczać ,,na szybko" - wiem że czasem sytuacja tego wymaga ale to jest strasznie krótkowzroczna sprawa, zaciągając dług by spłacić dług powielasz tylko pętle kredytową. Być może jakaś kancelaria ci pomoże jeśli masz problem z wnioskiem do banku czy coś. Ja na twoim miejscu zaczął bym się zastanawiać co zrobić by zacząć spłacać kredyt właściwy zamiast dowalać sobie długów
maxio

Postprzez agamatec » 4 wrz 2015, o 07:49

maxio, a gdzie wlasciwie przeczytales ze osoba wyzej jest już zadłużona? Może po prostu nie ma zdolności kredytowej, a to moze byc spowodowane roznymi aspektami np tym ze za malo zarabia... fakt jest faktem, że dowalanie sobie długów nie jest dobrym rozwiązaniem ale nie jest powiedziane ze o to tu chodzi. A wracając do tematu wlasnie w takiej sytuacji mozna sie zwrocic do instytucji parabankowych np
agamatec

Postprzez Klaudia » 28 wrz 2015, o 12:32

Gdy bank mói nie to w tym momencie rozwiązaniem njest nic innwego jak korzystanie z parabanków. Mnóstwo tego jest na rynku , wystarczy sobie wejśc i pogrzebać w internecie w google , wejśc na ranking chwilówek i macie .Jeśli chodzi o mnie to ja korzystałam z lendon .I było w porządku i tyle.
Klaudia

Postprzez Osmiorniczka » 29 wrz 2015, o 20:34

mnóstwo jest tych wszystkch ofert z parabanków itd. pożyczka to jest na prawdę moim zdaniem ostateczna ostateczność . Ja też pożyczyłam w Lendonie. Nie mam zastrzeżeń.oceniam na plus ,ze wszytsko załatawia się online.
Osmiorniczka

Postprzez Asiek » 1 paź 2015, o 15:16

Uważajcie z tymi chwilówkami, łatwo można się wkopać w nieciekawą sytuację. Ale można znaleźć dobre firmy, które udzielają pożyczek bez BIK. Niektóre nawet oferują pierwsze darmową pożyczkę. Byle spłacić ją w terminie to nie będzie żadnych problemów. Niestety kilka razy musiałam skorzystać z takich ofert i szukałam właśnie takich firm, które są darmowe i nie sprawdzają BIK. Ostatnio sprawdzałam ofertę Ofin.pl i wszystko poszło sprawnie i zgodnie z ofertą, więc mogę polecić.
Asiek

Postprzez agati88 » 16 paź 2015, o 22:08

A może wonga.com? Zasady mają czytelne, nie ma żadnych ukrytych haczyków w umowie, a pieniążki przelewają szybko, bo nawet w 15 minut.
agati88

Postprzez norek » 1 lis 2015, o 09:43

Wydaje mi się, że Wonga jest dobrym rozwiązaniem gdy potrzeba pożyczki na kwotę do kilkuset złotych na krótki okres czasu. Mają przecie t teraz promocję dla nowych klientów, gdzie pierwsza pożyczka kosztuje tylko 10 złotych. Jednak trzeba pamiętać, że tak jak w przypadku każdej chwilówki, nie można spóźnić się ze spłatą zadłużenia, bo wtedy mogą być naliczane dodatkowe koszty. Kolejna sprawa jest taka, że nie powinno się brać takich pożyczek na spłatę innych chwilówek bo to najszybsza droga do tak zwanej pętli zadłużenia.
norek

Postprzez Pola34 » 3 sty 2016, o 16:27

A ja słyszałam, że Vivus ma darmową pierwszą pożyczkę, nawet coś do koło 1000 zł. Jakoś ciężko było mi w to uwierzyć, ale kuzynka wzięła i nie musiała spłacać odsetek.
Pola34

Postprzez Karla12 » 23 sty 2016, o 23:57

Ja właśnie borykam się z pewną firmą, której uwierzyłam. Mam na głowie komornika. na szczęście "ludzki" ale czuje się przez nich strasznie oszukana. Czytajcie DZIESIĘĆ razy umowe i wszystkie gwiazdki zanim cokolwiek podpiszecie
Karla12

Następna strona

Powrót do Chwilówki