Pożyczka chwilówka bez BIK

Temat na forum 'Chwilówki' rozpoczęty przez batman, Luty 17, 2014.

  1. batman

    batman New Member

    Szukam dobrej i rzetelnej pożyczki chwilówki. Chcę pożyczyć niewielką kwotę, jednak nie mam czystej historii w BIK. Banki nie chcą udzielić mi kredytu dlatego szukam innego rozwiązania.
    Może polecicie mi pożyczkę chwilówkę bez BIK, która waszym zdaniem jest najlepsza?
     
  2.  
  3. klosz45

    klosz45 New Member

    Banki na pewno nie udzielą CI kredytu bez BIK, ponieważ dla nich zdolnosć kredytowa jest dla nich najwazniesza. pozostają chwilówki jednakże one także nie są świetnym rozwiązaniem ponieważ tutaj nie zaciągniesz zbyt wielkiej pożyczki, a dodatkowo są wysoko oprocentowane.
     
  4. Ewelina

    Ewelina New Member

    Tylko firmy pozabankowe. para banki bądź chwilówki przez internet:)
     
  5. grosik

    grosik New Member

    jeśli chodzi o mnie to mogę Ci polecić pozyczkę na pozyczki-pozabankowe.pl ponieważ nie sprawdzają baz a to dla Ciebie dobra informacja.
     
  6. serene1

    serene1 New Member

    mi pomogli ostatnio ludzie z http://www.pozyczki-bez-bik.pl.pl szybko i sprawnie wszystko załatwiłam. Nie sprawdzali mi bik. Umowa jasna i przejrzysta.
     
  7. norek

    norek New Member

    Całkiem sporo firm pożyczkowych udziela pożyczki bez BIK. Ale nawet jeśli deklarują że nie weryfikują informacji w BIK, to wiele z nich sprawdza inne bazy zadłużonych, np. KRD czy BIG.
     
  8. Info24

    Info24 New Member

    Korzystam jedynie z
    ofert znajdujących się na stronie www.najlepszepozyczki24.pl. Podoba mi się szybka analiza
    wniosku i praktycznie natychmiastowa dostępność pieniędzy, ponadto mają bardzo duży
    asortyment produktów finansowych, ale ja jedynie korzystam z pożyczek krótkoterminowych
     
  9. alexx92

    alexx92 New Member

    ja na Twoim miejscu sprobowalbym w kasomacie. duzo dobrego slyszalem o tej firmie, korzysta z nich sporo moich znajomych i wszyscy polecają. mila obsluga a pieniadze szybko na koncie i nie robią problemów ;)
     
  10. batmann3

    batmann3 New Member

    Sprawdź stronę: kredytypozyczki.cba.pl
    znajdziesz tam różne ciekawe oferty kredytow i pożyczek m.in. bez zaświadczeń
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Pożyczka chwilówka bez Forum Data
Jedna większa pożyczka aby móć spłacić swoje zadłużenia w chwilówkach Jak wyjść z długów Wrzesień 4, 2017
Co myślicie o pożyczkach chwilówkach online? Jak wyjść z długów Lipiec 5, 2017
Pożyczka na Kryptowaluty Bitcoin Kredyty bez BIKu Maj 28, 2022
pozyczka Pożyczki prywatne Czerwiec 7, 2021
Pożyczka ratalna na 2k Udzielę pożyczki Styczeń 11, 2021

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie