Pożyczki chwilówki

Temat na forum 'Chwilówki' rozpoczęty przez qwerek, Sierpień 22, 2015.

  1. qwerek

    qwerek New Member

    Witam, jeśli ktoś potrzebuje pożyczkę na wczoraj, a ma niejasną sytuacje w bik to zapraszam http://dfi24.pl
     
  2.  
  3. zielonekiwi

    zielonekiwi New Member

    ja teraz brałam pożyczkę z lendon przez internet, no i mogę polecić jeżeli ktoś potrzebuje szybko jakiejś niedużej kwoty pieniędzy, a pierwsza taka pozyczka za darmo więc chyba ok
     
  4. norek

    norek New Member

    W sumie to obecnie całkiem sporo firm oferuje pożyczki chwilówki za darmo (w sensie nie pobierania prowizji. Ja naliczyłem już prawie 20 firm pożyczkowych, które stosują takie rozwiązanie dla nowych klientów.
     
  5. reksio

    reksio New Member

    zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Duza konkurencja na rynku chwilówek powoduje, że parabanki mają coraz korzystniejsze oferty, ale zawsze warto porównać kilka z nich i dopiero wtedy się decydować, a nie tak na szybko.
     
  6. gr88

    gr88 New Member

    Najważniejsze to przeczytać umowę i zwrócić szczególna uwagę na koszty w przypadku opóźnień w spłacie...
     
  7. Jarasek

    Jarasek New Member

    no ale to chyba wszyscy wiedzą, którzy się decydują na chwilówki?
     
  8. gr88

    gr88 New Member

    Właśnie chyba nie koniecznie, zresztą nawet jeśli przeczytamy ją to umowy często są tak konstruowane, że ciężko się połapać co autor miał na myśli a że często gęsto pieniądze są potrzebne na już to nie zwlekamy z decyzją.
     
  9. Monek

    Monek New Member

    Warto czytać umowy. Wiadomo niektóre są skonstruowane w sposób, który uniemożliwia ich zrozumienie, niemniej jednak lepsze firmy na rynku mają to podane w sposób strawny dla kowalskiego.
     
  10. ferdek120

    ferdek120 New Member

  11. atena

    atena New Member

    Znajoma brała szybką pożyczkę w firmie dfi24 i bardzo sobie chwaliła. Poszło błyskawicznie, bo mówiła, że decyzję o przyznaniu finansowania miała w 15 minut. A że był to jej pierwszy kredyt, to doradca wyjaśnił jej kompleksowo wszystkie niejasności i poprowadził w całym procesie. Bardzo mi się podoba takie rzetelne podejście do Klienta. Widać, że są godni zaufania i sumienni w tym, co robią.
     
  12. Osmiorniczka

    Osmiorniczka New Member

    z tkich firm pożyczkowych jeszcze , które sa godne polecenia to lendon . Pierwszą pożyczkę macie do 1500 zł na 30 dni bez odsetek . nawet jeśli w ciagu 30 dni nie uda wam się spłacić całości kwoty , to jest możliwośc skorzystania z pożyczki refinansujacej , dzięki czemu unikacie rosnących odsetek , a zyskujecie , dłuższy okres spłaty .
     
  13. gosia02

    gosia02 New Member

    a czy tu nie ma jakiegoś ukrytego haczyka? nie chcę znów wpaść w wir pożyczek. możecie mi polecić coś godnego uwagi
     
  14. norek

    norek New Member

    Lendon to chyba jedna z solidniejszych obecnie firm. Ale jak to z pożyczkami pozabankowymi - ich oprocentowanie jest znacząco wyższe niż w przypadku kredytów w banku. Więc jeśli kiedyś jak piszesz wpadłaś w "wir pożyczek" (masz na myśli spiralę zadłużenia?) to powinnaś ich unikać, są przecież inne sposoby, żeby zdobyć takie pieniądze, choćby rodzina czy znajomi (no chyba że to już masz za sobą i wiesz, że nie pożyczą). W ostateczności zwróć uwagę na pożyczki ratalne, np. ratka.pl.
     
  15. Kamfora

    Kamfora New Member

    Ogólnie jestem wielkim przeciwnikiem jeżeli chodzi o kredyty chwilówki. Co prawda nie sprawdzają BIK i innych baz, ale przez to można wpakować się w jeszcze większe długi.
     
  16. Olek90

    Olek90 New Member

    Chwilówki to moim zdaniem pożyczki dla zdesperowanych. Pożyczasz 2 tysiące, a oddajesz 3 ... No ok, może ciut przesadziłem, ale w ten sposób to działa.
     
  17. alexx92

    alexx92 New Member

    ja polecam kasomat. to bardzo rzetelna firma, z ktorej uslug skorzystalo juz wiele osob. opinie maja bardzo dobre i dlatego zdecydowalam sie im zaufac, ale nie zaluje. szybka gotowka, mila obsluga, zero problemow!
     
  18. moonaren

    moonaren New Member

    Jeśli ktoś jeszcze może to potwierdzić, to kto wie, może warta polecenia firma :)

    https://www.coolfinance.pl/kalkulator-iframe
     
  19. Eleonora

    Eleonora New Member

    Ja również brałam w Kasomacie i mogę ich polecić. Szybko, bez problemów i zbędnych formalności, zasady mają jasne. Chciałam polegać na pewnym źródle, a Kasomat poleciła mi bliska znajoma.
     
  20. makoma44

    makoma44 New Member

    Ja się właśnie zastanawiam nad wzięciem takiej pozyczki chwilówki, bo nie sprawdzają i nie wymagają różnych zaświadczeń.
     
  21. hubercikzi

    hubercikzi New Member

    Tak dokładnie a nawet jest ich o wiele więcej niż 20
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Pożyczki chwilówki Forum Data
Niespłacone pożyczki, chwilówki z 2019 roku - czy muszę zapłacić Forum dla zadłużonych Październik 3, 2017
Pożyczki i chwilówki dla osób zadłużonych. Wysoka przyznawalność. Wrocław. Forum dla zadłużonych Czerwiec 27, 2017
Chwilówki spłać część pożyczki Jak wyjść z długów Luty 7, 2017
Pożyczki,kredyty,chwilówki bez bik i krd Kredyty bez BIKu Marzec 9, 2015
Poszukuję prywatnej pożyczki w kwocie 2000 Pożyczki prywatne Listopad 9, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie