Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

23 lata, 15000 długu, bazy, komornicy. POMOCY

Porady i pomoc zadłużonym jak wyjść z pętli długów.

23 lata, 15000 długu, bazy, komornicy. POMOCY

Postprzez damianowak » 13 wrz 2017, o 13:11

Witam mam 23 lata od 5 lat nie mogę wyjść z spirali długów.
Obecnie me długi sięgają 15 tysięcy, widnieje w każdej bazie do tego posiadam dwóch komorników nie wszystkie me długi są z instytucji również na tzw. ulicy jestem zadłużony. Sytuacja jest na prawdę nie ciekawa przez co jestem zmuszony pracować na czarno.
Co tydzień dwa mam wizytację w domu Pana komornika, wieczne telefony, do tego szemrane typy nachodzą moją rodzinę, a na mieście również nie mam spokoju (nie chcę się rozwodzić czemu tak jest bo to nie najlepsze miejsce na to) nawet podróż tramwajem potrafi być zakłócona gdy wbiega do niego parę osób po czym traktują Cię butami zostawiając kałużę krwi plus jesteś okradziony, nikt nie reaguje sam sobie pozostawiony zupełnie totalnie, a Policja uwierzcie mi rozwiązaniem nie jest.
Jestem młody nie mam ochoty żyć w ciągłym stresie a na zasypianie poświęcać 2 godziny, chcę też pomyśleć o przyszłości lecz gdy we znaki przeszłość daję tak na dobrą sprawę codziennie jest to po prostu nie możliwe. alkoholizm już za mną, nerwy mam szargane do cna, tak naprawdę jestem cieniem samego siebie. Żadna kobieta w dzisiejszych czasach w relacje z kimś takim nie wejdzie (wiecie o czym mówię) na pomoc przyjaciół rodziny nie mam co liczyć zostałem całkowicie pozostawiony samemu sobie, zero wsparcia znikąd, codziennie się czuję jak bym był na froncie (dosłownie)
Zarabiam około 3500 PLN nie najmniej lecz na czarno, chcę zamknąć temat przeszłości biorąc jedną pożyczkę, by do każdego pójść i mu dosłownie wsadzić te marne pieniądze w twarz, o niczym innym nie marzę. Ktoś z Was na pewno był w sytuacji co najmniej podobnej proszę Was powiedzcie mi która insytucja/firma/osoba udzieliła by mi pożyczki na kwotę 15tys na 24/36 miesięcy???
Nie jestem typem osoby która żyje po kosztach, wydaję dużo-zarabiam dużo lecz nie o to w tym chodzi, chodzi o spokój wewnętrzny, a o wiele więcej spokoju bym miał z faktu iż muszę 1000zł komuś miesięcznie zapłacić aniżeli z ciągłych stresów, bezsenności, wizytacji, telefonów, listów, bójek, szkód, kradzieży. Chcę tylko żyć normalnie, a odkąd ukończyłem 18 lat jest to dla mnie naprawdę odległa perspektywa przecież to moje najlepsze życia lata i właśnie w taki sposób nie inny mi przez palce uciekają... Zdaję sobie że za błędy trzeba płacić i właśnie taki mam zamiar, dodam fakt iż w tych 15 tysiącach duży udział miały osoby trzecie (na dzień dzisiejszy to już wrogowie, bo pieniądz nad znajomość [nawet i rodzina]) naprawdę nie chcę się nad tym tu rozwodzić, chcę tylko te pieniądze i spłacić je przed terminem nic więcej nic mniej.
Pozdrawiam Was wszystkich bądźmy dobrej myśli :)
mój mail: damianowak.7@gmail.com
damianowak

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: 23 lata, 15000 długu, bazy, komornicy. POMOCY

Postprzez FinanseZabrze » 13 wrz 2017, o 17:04

Tylko i wyłącznie firma pozabankowa może coś w tej sytuacji wskórać ... Masz nie powiem ciężki przypadek ale może coś uda się wskórać ..
FinanseZabrze

Powrót do Forum dla zadłużonych