Chcę pozbyć się długów

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez agalbn74, Wrzesień 5, 2013.

  1. agalbn74

    agalbn74 New Member

    Czy ktoś spotkał się ze sprawdzonym sposobem wyjścia z pętli długów. Długi spłacam kolejnymi pożyczkami i zamiast poprawiać swoją sytuację wpędzam się w coraz większe kłopoty. Pracuję na umowę o pracę żaden bank nie chce mi dać pożyczki bo jestem zarejestrowana jako dłużnik ostatnia pożyczka w providencie już mnie całkowicie dobiła. Może ktoś mi podpowie jak się z tego wyplątać . Mojae zadłużenie to ok 25000. Zarobki na papierze 1600 zł brutto, w rzeczywistości zarabiam ok 2000 na rękę. Będę wdzięczna za radę
     
  2.  
  3. admin

    admin Administrator Członek Załogi

  4. agalbn74

    agalbn74 New Member

    To nie jest takie proste. Jestem w rejestrze dłuzników. Nikt nie chce mi udzielić kredytu a chciałam skonsolidować wszystkie zaległości i spłacać jedną ratę i powolutku wychodzić na prostą. Niestety nie wiem jak mam to zrobić. Nie widzę już żadnych perspektyw.
     
  5. admin

    admin Administrator Członek Załogi

    Napisz dokładnie jakie zadłużenie masz i gdzie, jaka kwota, pozostała ci spłaty, jakie masz opóźnienia (w jakim banku)?

    Jedynie kredyt konsolidacyjny z zabezpieczeniem w postaci hipoteki realnie może zmniejszyć twoje długi, konsolidacja gotówkowa nie zmniejsza długów, tylko wydłuża okres spłaty.

    Czy próbowałaś w związku z Twoją sytuacją negocjować nowe warunki spłaty w bankach, pisałaś jakieś pisma o restrukturyzację?
     
  6. robertszczesny

    robertszczesny New Member

    Ja bym tu zaproponowała oddłużanie czyli stopniowe wyjście z naszego zadłużenia.
    Lepiej spłacać zadłużenie w małych ratach niz zaciągać nowe zobowiązania. Wiem
    że można dokonać restrukturyzacji zadłużenia, ******** wejdz przez czat a otrzymasz darmową poradę z konsultantem prawnym.
    Zawsze to coś.
     
  7. weronikakosma

    weronikakosma New Member

    Ja ze swojej strony moge podpowiedzieć, że korztstałam z kancelarilexperto , która pomogła mi zrestrukturyzować zadłużenie .
    W postaci wakacji kredytowych , wiadomo są różne sprawy ale warto się kontaktować z prawnikami . Lepsze to niż branie kolejnych kredytów.
     
  8. wartownik

    wartownik New Member

    A po co ci kolejny kredyt? Przecież wtedy nie wychodzisz z pętli tylko ją powiększasz... Musisz zająć się negocjacjami z bankami, albo zgłoś się do kogoś kto by Ci w tym pomógł jeżeli sprawa jest poważna.
     
  9. piotrsto

    piotrsto New Member

    jeżeli będziesz szukać prywatnego inwestora wejdz na szybki http://www.pozyczki-bez-bik.pl tam się tacy rejestrują
     
  10. deboradel

    deboradel New Member

    ja jestem też tego zdania po co brać kolejne pożyczki i się jeszcze bardziej zapętlać.
    czas pomyśleć o oddłużaniu.
     
  11. pasztuk

    pasztuk New Member

    dla mnie jedynym sposobem na wyjście z długów był kruk, udzielili mi fachowej pomocy za co dziękuję
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Chcę pozbyć się Forum Data
Chwilówki i nie tylko - chcę w końcu wyjść z tej pętli zadłużenia Forum dla zadłużonych Styczeń 4, 2020
Komornik chce zlicytować Twoje mieszkanie? Forum komornik Wrzesień 22, 2019
Chce pomóc w rodzinie Jak wyjść z długów Sierpień 20, 2018
400tys dlugow/komornicy/sady/juz za pozno. Chce pomoc ojcu Forum dla zadłużonych Kwiecień 19, 2018
Wpadłam w pętlę chwilówek, pomocy!!! Ja chcę normalnieżyć! Jak wyjść z długów Styczeń 9, 2018

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie