Czy za niespłacone długi można iść do więzienia?

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez Anonymous, Maj 24, 2013.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Mam ogromne długi, nie wiem już co mam robić. Powiedzcie, czy za niespłacone długi, a tym bardziej podatki można iść do więzienia?
     
  2.  
  3. Anonymous

    Anonymous Guest

    Za niespłacanie kredytów nie idzie się do więzienia
     
  4. marzenaimirek

    marzenaimirek New Member

    A ja słyszałam że można. Jeśli nie jest się wypłacalnym i ma się długi to ponoć można iść do więzienia??? Boję się tego strasznie, ja mam długi, widnieję w KRD i mam windykację:( Czy grozi mi więzienie???
     
  5. bartolomeo23

    bartolomeo23 New Member

    lepiej się oddłużyć mi pomogli ostatnio ludzie z http://www.pozyczki-bez-bik.pl.pl szybko i sprawnie wszystko załatwiłam. Nie sprawdzali mi bik. Umowa jasna i przejrzysta.
     
  6. loton

    loton New Member

    niestety można iść do więzienia,mam tą samą wiksę co Ty. jeśli jakaś firma lub bank zawiadomi prokuraturę o popełnieniu przestępstwa czyli wyłudzenie lub oświadczenie nieprawdy to zostanie wszczęte śledztwo i jeśli udowodnią a raczej tak bo myślę że wszyscy jesteśmy tacy sami to będą pewnie zawiasy,ale za udowodnienie drugi raz tego samego przestępstwa jest już pozbawienie wolności-nie wiem też co będzie ze mną w nowym roku,po prostu wielki srach...
     
  7. ANTYWINDYKA

    ANTYWINDYKA New Member

    Nie opowiadaj takich głupot, że za długi idzie się do więzienia. Można pójść za WYŁUDZENIE kredytów, a nie za sam fakt ich niespłacania. Chyba, że się nie zapłaciło ani jednej raty. A i to niekoniecznie. Ktoś mógł mieć najzwyczajniej w świecie wypadek przed spłatą pierwszej raty.
     
  8. loton

    loton New Member

    głupotą jest to co zrobiliśmy,a prawdą to co się stanie...poczytaj prawo,ale życzę Nam wszystkim szczęścia!
     
  9. ANTYWINDYKA

    ANTYWINDYKA New Member

    Prawo czytam i praktykuję 12 godzin dziennie od 8 lat.
     
  10. PawelN

    PawelN New Member

    Hm, na dyskusji, którą prowadzimy, nie dodałem, że mam 2 wyroki w zawiasach, za nieświadome popełnienie przestępstwa, pierwszego w życiu w wieku prawie 30 lat. Były 2 takie sytuacje, dostałem najniższe wyroki, 8 miesięcy na 2 lata w zawiasach (niedługo zniknie to z moich papierów). Nie było też tak, że dostałem jeden wyrok, a potem już po jego otrzymaniu popełniłem to samo przestępstwo.
    Nie jestem bandytą, żeby mieli mnie zamykać, prokurator, też człowiek, ja trafiłem naprawdę rozsądnego. A sprawy dotyczyły kwot powyżej 100 tysięcy.
    Nie wpadajmy w paranoję, będzie dobrze...
     
  11. pasztuk

    pasztuk New Member

    Hm.. prawdopodobnie najpierw dostaniesz windykatora, do więżenia nie pójdziesz, a już z rozsądnym windykatorem jak na przykład kruk, da się dogadać
     
  12. upadlosc

    upadlosc Member

    Witam,
    zastanawiał się Pan nad ogłoszeniem upadłości konsumenckiej?
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Czy niespłacone długi Forum Data
Niespłacone pożyczki, chwilówki z 2019 roku - czy muszę zapłacić Forum dla zadłużonych Październik 3, 2017
Czy możliwa jest kara za brak aktualizacji przy chwilówce Chwilówki Maj 30, 2021
Proszę przeczytaj Historie zadłużonych Grudzień 2, 2020
Kredyt Inkaso - czy dług jest przedawniony ? Forum windykacja Listopad 29, 2020
Mam 10 tys długu za czynsz pomocy Forum dla zadłużonych Listopad 29, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie