Pomocy w wyjsciu z długow 140 tys - fachowa porada potrzebana!

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez Pomocy, Lipiec 25, 2016.

  1. Pomocy

    Pomocy New Member

    Witam potrzebuje pomocy w wyjsciu z długow ktore umnie i u mojej partnerki urosły razem do kwoty 140000zl probowalismy wszystko posklejac ale poniewaz sa to łacznie 5kredytow w bankach około 20 chwilowek i 2 porzyczki w providencie nie dajemy juz rady,potrzebujemy najlepiej zebrac to razem i spłacac w ratach,jestem włascicielem nieruchomosci i obawiam sie ze bede zmuszony wraz zrodzina sprzedac mieszkanie by wyjsc z impasu i zaczac na nowo,nie porzyczajac juz nigdzie ani złotowki.Lecz nie chciał bym tego robic znacznie bardziej zadowalill by nas kredyt ktory pokryl by nasze zoobowiazania pod zastaw hipoteki.Prosze o pomoc!!!
     
  2.  
  3. MarekG

    MarekG Member

    Re: Fachowa porada potrzebana!

    Witam,

    Rozpiszcie dokładnie :
    1.Nazwa wierzyciela i kwota kredytu
    2. Czy umowa była ubezpieczona i czy pobrano składkę z góry
    3.Ile możecie miesięcznie przeznaczyć na spłatę zobowiązań
    4.Na jakich etapach są sprawy ( windykacja, sąd, komornik)
     
  4. Pomocy

    Pomocy New Member

    Re: Fachowa porada potrzebana!

    Komornika narazie nie ma kredyty w Bankach Alior bank PkoBP,bnppriba,getinbank x2 sa to kwoty mniej wiecej po 20tys na bank kredyty sa ubezpieczone i rozumiem mozliwosc zawieszenia splat problem tkwi w chwilowkach i providencie ktory co tydzien wpada po 450zł odbierajac tlen.Co do kredytow nie spłacam regularnie ale naprostowywuje z miesiecznym opuznieniem ale długo to nie potrwa i to sie zawali.Narazie najbardzie zalegam w chwilowkach ktorych nie płace bo nie ma z czego. Raty w bankach łacznie to około 3000 zł a zarabiamy 4000.



    Jedyn racjonalny plan o jakim mysle to sprzedaz miszkania splata zobowiazan wyjscie na prosta (oddech) powinno mi pozostac jeszcze z 50tys wkładu własnego ktory mogł bm wykazac przed bankiem na zakup nowego mieszkania w kredyt z rata powiedzmy 1000zł miesiecznie to bym mie urzadziło i wyprowadziło z długow nie mam ochoty na konsolidacje spłacanie kredytow kredytami powiekszanie zadłurzenia
     
  5. MarekG

    MarekG Member

    Re: Fachowa porada potrzebana!

    Rozpiszcie dokładnie :
    1.Nazwa wierzyciela i kwota kredytu
    2. Czy umowa była ubezpieczona i czy pobrano składkę z góry
    3.Ile możecie miesięcznie przeznaczyć na spłatę zobowiązań
    4.Na jakich etapach są sprawy ( windykacja, sąd, komornik)
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Pomocy wyjsciu długow Forum Data
szukamy pomocy w wyjściu z zadłużenia Forum dla zadłużonych Lipiec 10, 2019
Potrzebuje pilnie pomocy w wyjściu z pętli kredytów!!! Jak wyjść z długów Lipiec 25, 2016
Szukam pomocy w odłuzaniu Oddłużanie Grudzień 11, 2020
pomocy, przemoc,długi, Historie zadłużonych Grudzień 2, 2020
Mam 10 tys długu za czynsz pomocy Forum dla zadłużonych Listopad 29, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie