Komornik i moje konto..

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez hawkol, Luty 27, 2015.

  1. hawkol

    hawkol New Member

    Witam
    mam taki problem a mianowicie:
    miałem dług u komornika sądowego który zablokował mi konto bankowe.
    Dług został spłacony co do grosza a nawet komornik pobrał z konta za dużo pieniążków przy ostatnim potrąceniu z konta bankowego.
    Komornik wysłał mi pismo że dług jest spłacony i że te pieniążki co za dużo pobrał odesłał.
    Mija już 2 tygodnie i ani pieniążków ani odblokowanego konta bankowego nie mam a co najgorsze dług na koncie jest nadal i co gorsze nadal rośnie.
    (ma koncie bankowym widnieje tylko jeden komornik).
    Teraz boję się wpłacać jakichkolwiek pieniążków na konto bo zaraz zostaną zabrane.
    Jak mogę odzyskać swoje pieniążki od komornika i ile ma komornik czasu żeby odblokować konto?
    Czy mogę napisać skargę na komornika że bez prawnie pobrał za dużo pieniążków z konta i nie jest łaskaw ich zwrócić,
    i czemu sokoro spłacałem ten dług u komornika kwota która widnieje na koncie bankowym się nie zmniejsza a wręcz przeciwnie rosła.
     
  2.  
  3. agnieszkabb

    agnieszkabb New Member

    Myślę ,że trzeba koniecznie wyjaśnić tą sprawę, napisać odpowiednie pismo i opisać daną sytuację co i jak .
    Ja ze swojej strony mogę polecić Tobie kontakt z konsultantem prawnym przez czat w necie .
     
  4. wartownik

    wartownik New Member

    Skoro masz pismo od komornika, że dług jest spłacony to mu je pokaż/przypomnij i napisz co w takiej sytuacji Ci powiedział. Skarg na komorników pewnie jest miliony, ale jak jesteś uparty to sądzę, że od strony prawnej można coś podziałać w tym aspekcie.
     
  5. piotrpewny

    piotrpewny New Member

    Trzeba walczyć o swoje teraz już zabrali się z te pomyłki komornicze.
    Koleżanka miała nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla, na dużą
    kwotę . wiem ,że wniosła sprzeciw do sądu i wygrała. Znieśli jej komornika .
     
  6. Roxi

    Roxi New Member

    Niech komornik da ci taką odpowiedź na piśmie jaką dał ci ustnie. Z tym idź do banku i zapytaj o co chodzi. Sama miałam podobny przypadek gdzie urząd skarbowy zamknął sprawę a bank dalej leciał w kulki. Kilka miesięcy przepychanek z bankiem i konto zostało odblokowane. Ale ważne byś wszystko miała na piśmie. Nic na gębę. Pozdrawiam
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Komornik moje konto Forum Data
Komornik wszedł na część mojego macierzyńskiego oraz konto bankowe Forum komornik Listopad 24, 2016
Czy jest szansa by pieniądze od komornika wróciły z powrotem na moje konto Zajęcie komornicze Luty 13, 2016
Komornik nowa ustawa 2019 a zajecie niemojego mieszkania Forum komornik Styczeń 5, 2020
Komornik na mojej wypłacie Zajęcie komornicze Marzec 19, 2018
czy komornik może zająć środki na koncie mojego syna-jestem pełnomocnikiem do tego konta Zajęcie komornicze Styczeń 11, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie