Komornik proszę o pomoc

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez suchy3110, Marzec 31, 2017.

  1. suchy3110

    suchy3110 New Member

    Witam mam na umowie najniższa krajowa czy komornik może mi wejść na pensje ? bo ja i szef dostałem taki list od komornika ale tam pisze ze to jest kwota wolna od potrąceń proszę o odpowiedz.
     
  2.  
  3. MarekG

    MarekG Member

    Zachęcam do lektury artykułu: http://bank-komornik.pl/kwota-wolna-od-zajecia-w-2017-roku/?gclid=CLyHhvSngNMCFQ8TGwodwmwGMw
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Komornik proszę pomoc Forum Data
Proszę o pomoc! Dlugi w windykacji i u komorników + alimenty. Jak wyjść z długów Grudzień 29, 2020
Problemy z komornikiem.Proszę o pomoc. Jak wyjść z długów Kwiecień 14, 2017
Problemy z komornikami.Proszę o pomoc. Jak wyjść z długów Kwiecień 14, 2017
Zajecie konta przez komornika Forum dla zadłużonych Wrzesień 20, 2021
Spłacony dług, a komornik nadal zajmuje konta Zajęcie komornicze Sierpień 13, 2021

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie