Konsolidacja zobowiązań

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez wanatem1, Październik 23, 2017.

  1. wanatem1

    wanatem1 New Member

    Witam,
    Chcę skonsolidować moje zobowiązania, tak aby obniżyć ratę kredytów.
    Zarabiam około 5600 zł. na rękę, mam 290tys. zł. kredytów, które chciałabym skonsolidować, tak aby miesięczna rata nie była większa niż 3 640 zł. Proszę o pomoc.
     
  2.  
  3. michal333

    michal333 New Member

    Spore masz zadłużenie. Może warto pomyśleć o upadłości konsumenckiej? W razie zainteresowania poszę o kontakt na : http://www.pozyczki-bez-bik.pl
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Konsolidacja zobowiązań Forum Data
Konsolidacja kredytów i chwilówek Kredyty oddłużeniowe Marzec 16, 2020
Konsolidacja Konsolidacja dla zadłużonych Luty 26, 2019
Umowa o dzieło odnawiana co miesiąc i konsolidacja. To możliwe? Forum dla zadłużonych Luty 28, 2018
Pętla zadłużeniowa, konsolidacja? Forum dla zadłużonych Listopad 21, 2017
Konsolidacja ze złym BIK komornikiem czy bazami do 7,500 zł Forum dla zadłużonych Kwiecień 12, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie