Mam zadłużenia na łączną kwotę 50000 zł. Ktoś pomoże?

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez Aga25, Grudzień 23, 2013.

  1. Aga25

    Aga25 New Member

    Witam,
    jestem młodą osobą a już na własne życzenie zmarnowałam sobie życie. Mam zadłużenia na łączną kwotę 50000 zł. Początkowo miałam kartę kredytową z limitem 2000 zł i tak to się zaczęło. Później nie miałam na spłatę bieżących kwot minimalnych i sięgnęłam po kolejną. Później byłam w związku, gdzie mój narzeczony chciał otworzyć własną działalność gospodarczą. Zaślepiona uczuciem podpisałam umowy o pożyczki (aby jak najwięcej było kapitału), jak się później okazało miał problemy z hazardem. Mam już komorników - i stąd te "kosmiczne" kwoty. Po 5 latach pracy zostałam zwolniona (nowy kierownik), w związku z czym podjęłam decyzję o wyjeździe za granicę, gdzie chciałam jak najszybciej odpracować swoje długi, niestety uległam wypadkowi, w wyniku którego groził mi paraliż. Na szczęście obyło się bez operacji - jestem zdrowa. Teraz wróciłam do kraju, szukam pracy. Będąc szczerą na rozmowach kwalifikacyjnych i informując o swoim położeniu finansowym (zajęcia komornicze) spotykam się z odmową zatrudnienia. Wiem, zdaję sobie sprawę w jakim świetle mnie to stawia. Jednak bez pracy, zadłużenia będą rosły a ja nie będę miała możliwości wyjścia z tej patowej sytuacji. Proszę nie osądzajcie mnie, ale jeśli ktoś wie w jaki sposób powinnam działać, co robić z kim się kontaktować to proszę o udostępnienie tej informacji.
    Z góry dziękuję za wszelkie wiadomości,
    pozdrawiam Was serdecznie,
    Aga
     
  2.  
  3. robertas

    robertas New Member

    Re: Ktoś pomoże?

    Nie możesz patrzeć na życie przez pryzmat tego ze gdzieś masz oddać jakieś pieniądze.
    Jeśli nie masz rodziny, która musisz chronić, majątku jakiego boisz się stracić nie myśl tylko o długu, pamiętaj owszem ale pamiętaj również ze jesteś ważniejsza od jakichstam pieniędzy.
    Dług oddasz albo i nie oddasz jednak za kolejne 5 lat możesz być starym zniszczonym człowiekiem lub... Atrakcyjna, wartościową kobietą. Wybór należy do Ciebie.
    Nie człowiek żyje dla pieniędzy, a pieniądze dla człowieka.
    Jest szereg posunięć które należy zrobić ale wpierw musisz zmienić swoje podejscie
     
    Robak91 lubi to.
  4. Aga25

    Aga25 New Member

    Re: Ktoś pomoże?

    Dziękuję Robertas za Twój post. Masz rację w tym co piszesz. Jednak człowiek dorasta w poczuciu tego, że musi być w porządku, a jeśli "nawali", chce jak najszybciej naprawić błąd. Tyle tylko, że czasem splot wydarzeń nie jest pomyślny.
    Nie mniej jednak, jestem dobrej myśli, że mi się uda :) Jeszcze raz, dziękuję za Twój poświęcony czas. Pozdrawiam.
     
  5. Zdesperowana

    Zdesperowana New Member

    Witaj Aga,

    mam dla Ciebie małą radę. Nie opowiadaj przyszłemu pracodawcy o swoich problemach. W ten sposób informujesz go o możliwych wizytach komorników, windykatorów itp. w jego firmie. Zastanów się - czy Ty chciałabyś w swoim zakładzie pracy kogoś z takimi problemami?

    Brzmi okrutnie, prawda? Niestety nikt nie potrzebuje "pracownika z problemami", ponieważ to potencjalnie osoba o mniejszej efektywności w działaniu.

    I jest jeszcze coś. Idąc na rozmowę nie myśl o tym, w jak trudniej jesteś sytuacji. Twoje skołatane myśli i nerwowość jest widoczna, co tworzy mało korzystny obraz Ciebie.

    Idąc na rozmowę staraj się myśleć pozytywnie... o sobie. Zastanów się nad swoimi zaletami - np. jesteś sympatyczna, komunikatywna, atrakcyjna, posiadasz doświadczenie itp. Skup się na nich. I wchodząc na spotkanie myśl - przychodzę tutaj, ponieważ mam Państwu do zaoferowania coś wyjątkowego - siebie. Bądź pewna siebie na rozmowie, ale nie zarozumiała.

    Powodzenia :)
     
  6. elkajanek

    elkajanek New Member

    Pierwsza spraw dla Ciebie to praca i może nie mów o swojej sytuacji finansowej potem
    zacznij oddłużanie tego co już masz nie zaciągaj nowego kredytu,
    Mogę zaproponować również bezpłatna infolinię lub czat z konsultantem prawnym
    https://www.forum-kredytowe.pl
     
  7. Antoni

    Antoni New Member

    Firmy oddłużeniowe robią plan restrukturyzacji dopasowany dla potrzeb klienta.
    Wiadomą rzeczą jest to ,że każda sprawa jest inna i wymaga innych środków
    działania. Czasami napisanie jednego pisma pozwala zastopować szereg komplikujących działań.
    http://abcapital.pl/ trzymaj
     
  8. lenkakoli

    lenkakoli New Member

    Popieram Antoniego działaj nie czekaj zacznij oddłuzanie.
    Nie zaciagaj nowych zobowiazań kredytowych .
     
  9. mati230289

    mati230289 New Member

    dla tych ktorzy maja bardzo duze dlugi niewiedza jak sobie poradzic polecam upadlosc konsumencka nie jest to idealne rozwiazanie i pomaga splacac jedna pozyczke najlepiej wybrac najwyzsza pozyczke do splaty moze nie jest to idealne wyjscie ale duzo lepsze niz zadne po niej przez jak sie nie myle 10 lat niemamy mozliwosc brac kredytow ale jest to zawsze jakies wyjscie.
    http://bezdlugow.com.pl/?gclid=CjwKEAjw6e_IBRDvorfv2Ku79jMSJAAuiv9YJBZsGX3A1DB2ZFBmclU6We5jTllA2JdUKluCJhGIVBoCA3jw_wcB
    na linku u gory mozna sie zglosic o pomoc
    mam nadzieje ze to pomoze chociaz niektorym osobom
    pozdrawiam
     
  10. Pawcio1983s

    Pawcio1983s New Member

    Najlepsza oferta na rynku POŻYCZKI POZABANKOWE pod zastaw!!
    Nie interesuje nas BIK, BIG, KRD, ZUS ani US. Nie pobieramy opłat wstępnych.
    Nie weryfikujemy dochodów. Każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie.
    Pożyczki pod zastaw nieruchomości
    Zastawem może być ;
    mieszkanie
    dom
    działki budowlanane, przemysłowe, inwestycyjne
    oraz takie nieruchomości jak lokale usługowe, handlowe, biurowce, hotele, pensjonaty
    Oprocentowanie jak i forma spłaty do negocjacji NAJNIŻSZE NA RYNKU
    Decyzja do 24 godzin. Szybki czas realizacji.
    Spłacamy wszystkie zadluzenia na nieruchomosci komorników banki jak i prywatnych
    inwestorów
    osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem 511 003 642 lub 515 688 048
    email: podzastaw@op.pl
     
  11. antywindykacja123

    antywindykacja123 New Member

    Masz długi?
    Dzwonią do Ciebie z takich firm jak Kruk czy Ultimo?
    Jest szansa aby zmniejszyć lub całkowicie umorzyć Twoje długi.
    Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz.
    752102777
    bok@antywindykacja-biuro.pl
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Mam zadłużenia łączną Forum Data
Mam 24 lata, a popadłam w spiralę zadłużenia Forum dla zadłużonych Listopad 10, 2016
Co mogę zrobić by sprawdzić gdzie mam zadłuzenia kto je poprzejmował Forum dla zadłużonych Lipiec 8, 2015
Ja również mam zadłużenia (3 kredyty, karty kredytowe i chwilówki Jak wyjść z długów Lipiec 6, 2015
Zostaliśmy z mężem oszukani i przez to mamy zadłużenia i zaległości Forum dla zadłużonych Luty 12, 2014
mam problem z długami chwilówki Forum dla zadłużonych Luty 1, 2021

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie