List Otwarty do Prezydenta

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez ZADŁUŻENI DO DZIEŁA, Luty 25, 2014.

  1. Witam Wszystkich na tym forum

    Jestem Osobą zadłużoną posiadam kilka kredytów z wypowiedzianymi umowami, wszędzie komornicy - licytacje ruchomości, mebli, agd to dla mnie chleb powszedni
    aż się żyć odechciewa ale do rzeczy.
    Najgorsze w tym wszystkim jest to że w przeciągu roku czasu z długu w banku na kwotę 14 000zł robi się 29 000zł mowa tutaj tylko o jednym z nielicznych długów jakie posiadam.
    Z nikim nie można się porozumieć co do obniżenia wartości długu do zaciągniętych pierwotnie 14 000zł w banku powiedziano mi że sprawę prowadzi ich "wynajęta" kancelaria prawna . Kancelaria odsyła mnie do komornika i tak wkółko.
    Obecnie jestem nieściągalny tzn żadnych nieruchomości, ruchomości bez pracy bez perspektyw - jestem osobą zdegradowaną przez system bankowy.
    ale nie poddaję się bo wieżę w to że dzięki Wam i z Wami drodzy forumowicze możemy zdziałać naprawdę dużo
    dlatego

    APELUJĘ do wszystkich osób zadłużonych którzy mówią stanowczo NIE
    1. Komornikom - Wysokim kosztom komorniczym (koszty sądowe, procenty od wyegzekwowanej kwoty, opłaty stosunkowe) itp.
    2. Firmom Windykacyjnym które same nie wiedzą ile mogą zarobić na nas
    3. Bankom które wolą sprzedać nasze długi firmom windykacyjnym za ułamek % wartości niż dogadać się z nami
    4. Wierzycielom - mam tu na myśli szczególnie banki które w konspiracji z firmami windykacyjnymi godzą się na sprzedaż długów za marne grosze.

    Żyjemy w dzikim kraju w kraju w którym dłużnik traktowany jest jak śmieć jak osoba poza marginesem społeczeństwa.
    Możemy wspólnie zawalczyć o swoją przyszłość. Wspólnie możemy więcej niż w pojedynkę.

    Proszę wszystkie zainteresowane osoby o kontakt ze mną na maila Grzes_25ei232@interia.pl

    w sprawie

    Listu Otwartego do Prezydenta Bronisława Komorowskiego o pomoc nam osobom zadłużonym w możliwości wyjścia z długów "na ludzkich warunkach"



    Musimy zebrać grupę osób im więcej nas będzie tym lepiej i zaczynamy działać.

    Wkrótce uruchomiona zostanie strona na facebooku w tej sprawie.

    Dziękuję i Życzę Powodzenia

    Grzegorz
     
  2.  
Wczytywanie...
Podobne Tematy - List Otwarty Prezydenta Forum Data
Listy z Vivus Forum dla zadłużonych Styczeń 11, 2021
List komorniczy Forum dla zadłużonych Luty 26, 2018
Getback - list że mam do zapłacenia 800 zł długu w Orange Forum dla zadłużonych Wrzesień 1, 2017
List od komornika Forum dla zadłużonych Sierpień 27, 2016
Nieprzyjemna wiamomość listem poleconym od firmy windykacyjnej Forum windykacja Wrzesień 23, 2015

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie