Netgotówka sprzeciw

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez gibonek91, Marzec 27, 2018.

  1. gibonek91

    gibonek91 New Member

    Dostałam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym z net gotówki..
    Pożyczone 1600 do splaty 2100 + koszty sądowe około 500.
    Czy pomoże mi ktoś napisać sprzeciw?
     
  2.  
  3. Pewnie że tak. Musisz tylko wysłać treść pozwu. No i nie za darmo oczywiście.
    Jakby co mój e-mail: biuro@antywindykator.net
     
  4. Tomasz11

    Tomasz11 New Member

    Jeżeli jeszcze aktualne proszę o kontakt na e-mail wskazany w moim poście - ogłoszenia oddłużanie...............................................................................................
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Netgotówka sprzeciw Forum Data
sprzeciw od nakazu zapłaty Oddłużanie Marzec 16, 2018
Warto składać sprzeciw od nakazu zapłaty Forum dla zadłużonych Luty 27, 2018
Sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, czy jest sens ? Forum dla zadłużonych Listopad 1, 2017
Jak napisać sprzeciw od nakazu zapłaty , na co się powołać proszę o pomoc Forum dla zadłużonych Lipiec 22, 2017
Sprzeciw od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym Forum dla zadłużonych Lipiec 19, 2016

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie