Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Bardzo dużo chwilowek - nie wiem już co robić

Porady i pomoc zadłużonym jak wyjść z pętli długów.

Re: Nie wiem już co robić

Postprzez AntywindykatorNet » 12 mar 2018, o 08:30

Panie Jacku,
proszę pamiętać, że w takiej sytuacji jak Pan jest w Polsce kilkaset tysięcy osób i to na prawdę nie jest powód do tego, aby rujnować sobie życie. Wiem, że łatwo jest doradzać przy komputerze, ale proszę mi wierzyć, że się da wyjść z długów - od wielu lat siedzę w branży i jestem pewien tego co napisałem.
Kilka szybkich rad z mojej strony: żonie niech Pan powie z dwóch powodów: 1. żona i tak się dowie wcześniej czy później; 2. zrobi się Panu zwyczajnie lżej na sercu, bo najtrudniej dźwigać ciężar samemu i na tym skrywaniu w większości żeruje windykacja w Polsce. Druga rada, bardziej konkretna: zawsze trzeba bronić się w sądzie. ZAWSZE. 3. z każdej sytuacji jest wyjście, tylko że stojąc pośrodku tego lasu, Pan nie jest stanie dostrzec, która ścieżka prowadzi do wyjścia.
Jeśli będzie Pan potrzebował więcej pomocy, zapraszam do kontaktu. Znajdzie mnie Pan na tym Forum w dziale ODDŁUŻANIE.
Pozdrawiam.
AntywindykatorNet

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Nie wiem już co robić

Postprzez Tomasz11 » 13 mar 2018, o 18:31

Proszę koniecznie założyć konto w EPU (Elektroniczne Postępowanie Upominawcze) będzie Pan wiedział kiedy wierzyciele złożą pozwy o zapłatę aby móc w porę zareagować.
Tomasz11

Re: Bardzo dużo chwilowek - nie wiem już co robić

Postprzez adachpiotr55 » 19 mar 2018, o 14:58

W przypadku problemów z windykacją proponuję zgłosić się o pomoc do prawnika. Ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony, pomagają w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych a także w negocjacjach z wierzycielami. Polecam www.kancelaria-lexum.pl
adachpiotr55

Postprzez susanloaninvestor » 8 maja 2018, o 10:17

Drodzy widzowie,

Dopełnienie sezonu, jak się masz dzisiaj? Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze, więc dzięki Bogu, zasiewam twoją pocztę, dlatego postanawiam skontaktować się z tobą, jestem Susan Terry, pożyczkodawca Megal Light Loan Investor. Jestem pożyczkodawcą prywatnym. udzielam pożyczek tym, którzy potrzebują pomocy finansowej, ludziom biznesu i osobom prywatnym, oferuję wszystkie rodzaje pożyczek na rzecz ogółu republiki na całym świecie przy niskim oprocentowaniu 3%.

Czy masz jakieś trudności finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę długów? Czy zamierzasz zwiększyć swoje finanse? Czy jesteś mężczyzną / kobietą, która chce rozwinąć swoją firmę? Zaleca się skontaktowanie z prawdziwą, zaufaną i wydajną firmą pożyczkową, aby uzyskać efektywną pożyczkę. Jestem doceniony zarówno przez jednostki, jak i rząd za naszą wielką skuteczność.

USŁUGI ŚWIADCZONE OBEJMUJĄ:

* Pożyczki biznesowe
*Pożyczki osobiste
* Pożyczki programu Inventor
* Konsolidacja zadłużenia
* Pożyczki mieszkaniowe
*Linia kredytowa
* Drugi kredyt hipoteczny
* Pożyczki międzynarodowe
*Itp....

jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji
email: susanloaninvestors@meta.ua

WNIOSEK O POŻYCZKĘ.
Pełne imię i nazwisko:
Adres:
Zawód:
Kwota kredytu:
Trwanie:
Numer telefonu:
E-mail:
susanloaninvestor

Postprzez mondayx » 11 maja 2018, o 16:41

1 - przestajesz pożyczać,
2 - przestajesz płacić (nie dotyczy banków),
3 - zastanawiasz się komu warto w ogóle zapłacić, komu najpierw i ile (i bież pod uwagę pożyczone kwoty a nie to ci chcą od ciebie firmy - należy się im więcej ale będziesz się tym martwił potem - np: za rok) i płacisz "po swojemu",
3 - kontrolujesz korespondencję, sprzeciwy do EPU na wszystko, sprzeciwy do SR, apelacja jak przegrasz i masz ok. 2-3 lat zanim Cię dopadną.

Może ja mam takie szczęście - ale dzisiaj dostałem pisemko od komornika w sprawię vivusowej pożyczki nie spłaconej w 2018 r. (SO oddalił apelację - chcieli się dogadać - spłaciłem częściowo, żeby nie napaść komornika - ale się jeszcze z nimi podręcze :-)
Nich powyższe zdanie da Ci jakieś pojęcie jak to wygląda w realu (co innego oczywiście mówią windykację).

Trzeba zachować zimną krew. Przede wszystkim pogonić Providenta - tygodniowe spłaty rozwalają i tak beznadziejny budżet. Na dwie sprawy z funduszem który kupił ich wierzytelności - dwie wygrałem (jakieś 15 tys.).
I cieszy mnie to - bo tak naprawdę Provident w którymś momencie wpędził mnie w długi - oddawałem im 2,5 tys. - 3 tys. miesięcznie. W apogeum swojej głupoty.

Także kolego - głowa do góry.
mondayx

Postprzez twojdoradca123 » 16 maja 2018, o 15:03

Wiem co to znaczy depresja, ponieważ sama kiedyś przez nią przechodziłam. Jednak nie ma sytuacji bez wyjścia. Teraz wiem,że nie mogłabym zostawić takiego życia, tych ludzi których poznałam dzięki walce o siebie. Teraz każdego dnia dziękuję Bogu,że jestem tu. :)
Na sam początek proponuje terapeutę który pomoże Ci się uporać z myślami samobójczymi i doradzi jak powiedzieć o tym żonie, bo nie o okłamywanie w małżeństwie chodzi a o wsparcie. Prawda?
W drugiej kolejności zajmij się długami, poszukaj darmowych doradców. Na pewno masz takich w swojej miejscowości.
Zaś z mojej strony mogę polecić i doradców którzy pomogą ci stworzyć plan naprawczy lub pomogą wnieść Ci sprzeciw od nakazu zapłaty jeśli taki się zdarzy. https://leadstar.pl/c?pid=1456&tid=966&ha=1005416147
Pozdrawiam cieplutko
P.S
Życzę byś wyszedł z tego koła długów raz na zawsze :) :)
twojdoradca123

Poprzednia strona

Powrót do Forum dla zadłużonych