Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Bardzo dużo chwilowek - nie wiem już co robić

Porady i pomoc zadłużonym jak wyjść z pętli długów.

Bardzo dużo chwilowek - nie wiem już co robić

Postprzez jacekolsztyn » 30 sty 2018, o 20:21

Mam bardzo dużo chwilowek. Łącznie na około 35tys zł. Nie jestem w stanie ich spłacić. Mam również kredyt w banku do spłaty 34 tys ale raty spłacam od roku regularnie. Dobijają mnie te chwilówki. Czuje że tracę grunt pod nogami gdy patrzę na żonę tonie mogę uwierzyć że byłem taki głupi. Ona wie tylko o 10tys zł w chwilówki i kredycie w mBank. Nie wiem co robić by to spłacić. Niektóre mam rozłożone na raty po tysiąc złotych ale samych rat mi wtedy wychodzi 3 tys plus 550mbank plus chwilówki które mam spłacić od razu

Myślałem już żeby ze sobą skończyć
jacekolsztyn

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Nie wiem już co robić

Postprzez Tomasz11 » 30 sty 2018, o 20:32

Spokojnie, długi to nie koniec świata. Najważniejsze to pilnować korespondencji z sądu i jeżeli przyjdzie nakaz zapłaty koniecznie składać sprzeciw. Często roszczenie jest nieudowodnione, przedawnione i można doprowadzić do oddalenia powództwa - wtedy wierzyciel nie będzie mógł dochodzić spłaty zadłużenia. Jeżeli otrzyma Pan nakaz zapłaty proszę niezwłocznie skontaktować się na e-mail: x Pomogę bezpłatnie.
Tomasz11

Postprzez jacekolsztyn » 30 sty 2018, o 20:34

Teraz nie mam jak odbierasz korespondencji ponieważ wyjechałem do pracy do Francji żeby więcej zarabiać i jakoś to spłacać. Ale i tak już nie ogarniam. Mam w planie spłacać co miesiąc temu chwilówki które w całości od razu mogę zamknąć ale wtedy nie będę już miał na te raty po tysiąc złotych. Na razie spóźniam się z nimi 3 tyg
jacekolsztyn

Postprzez Tomasz11 » 30 sty 2018, o 20:39

Proszę w miarę możliwości wypisać gdzie i ile ma Pan zadłużenia i w jakiej wysokości raty. Jeżeli Pan woli proszę napisać na e-mail.
Tomasz11

Postprzez jacekolsztyn » 30 sty 2018, o 20:46

Wonga - rata 184 zł. Zostało 1300
Mondeo - 240. Zostało około 3tys
Smskredyt 350zl zostało 5500
Aasa - 889zl zostalo około 7500
Recredit - 900zl zostało 8300
Provident rata 200zl na tydzień zostało 9000

mBank 540zl. Zostało 34tys

mBank i Provident a spłacam regularnie

Wonga mondeo i SMS kredyt zawsze z poślizgiem ale nie przekraczam 30dni
jacekolsztyn

Postprzez jacekolsztyn » 30 sty 2018, o 20:48

Aasa również spłacam ale z poślizgiem
Rekredit spóźniam się z rata już 3 tyg i to pierwsza rata - ta pożyczka spłaciłem vivusa który miałem zaległy 3miesiace
jacekolsztyn

Postprzez Tomasz11 » 30 sty 2018, o 21:00

Nie jest źle - dobrze, że nie ma banków. Jeżeli nie masz możliwości aby spłacić wszystkie chwilówki wybierz część i ich pilnuj. Tak jak pisałem musisz pilnować korespondencji z sądu - nakaz zapłaty nie może wrócić do sądu jako "niepodjęty w terminie" wtedy się uprawomocni i wierzyciel będzie mógł złożyć do komornika wniosek o wszczęcie egzekucji. Jak faktycznie nie będziesz mógł odebrać to niech ktoś z domowników zadba, żeby nakaz wrócił do sadu z adnotacją, że przebywasz za granicą.
Tomasz11

Postprzez ankatna » 5 lut 2018, o 12:11

A nie lepiej spłacać wszystkiego po trochu? Tak, żeby na każdym zadłużeniu były jakieś wpłaty? Wtedy można spróbować negocjować dalsze odsetki.
ankatna

Postprzez Vandi76 » 6 lut 2018, o 20:55

Jacek jeśli chcesz i szukasz nadal pomocy to napisz do mnie na adres e-mail kam@ochronaprawnopodatkowa.pl
Vandi76

Postprzez jacekolsztyn » 9 mar 2018, o 08:18

Będę musiał do psychologa iść. Mało śpię chodzę nerwowy w nocy chyba przez sen lecą mi łzy bo jak się budzę mam mokre oczy i poduszkę. Kilkanaście lat temu przeszłem już ciężką depresję walczyłem kilka lat by sobie poradzić. A teraz przez te długi wszystko wraca. Boje się żonie powiedzieć ile tego jest a nie daje już rady. Myśli samobójcze mam codziennie i coraz bardziej odczuwam rezygnację. Ogólnie emocje mam jakby spłycone i myśli że jak coś będzie nie tak to najwyżej odbiorę se życie. To samo było kilkanaście lat temu tylko wtedy mnie odratowano skończyło się na śpiączce. Nie chce zostawiać żony chce znów żyć normalnie jak wtedy gdy nie miałem długów ale nie widzę tego. Długi może i nie są kolosalne. Ale miesięcznie mnie nie stać na ich spłatę i już siadam
jacekolsztyn

Następna strona

Powrót do Forum dla zadłużonych