Nie mam jak spłacić chwilówek - POTRZEBUJĘ POMOCY

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez sylwia24842, Listopad 8, 2016.

  1. sylwia24842

    sylwia24842 New Member

    WITAM WSZYSTKICH, mam 32 lata , historia mojego zadłużenia zaczyna się rok temu, - gdy potrzebowałam pieniędzy na zapis gospodarstwa u notariusza i zakończenie sprawy spadkowej w sądzie, zabrakło mi 5 tyś, - żeby stać się właścicielem gospodarstwa, zabrakło mi te 5 tyś więc MUSIAŁAM wziąść chwilówkę...potem nie było z czego spłacić tej chwilówki, więc wzięłam nastepną chwilówke i następną i następną, był po drodze Provident i Ferratum Bank , na dzień dzisiejszy mam około 30 tys długu, którego po prostu nie mam jak spłacić, Providenta( 5 tyś) i Ferratum( 3 tyś )udało mi się spłacić , ale zostały inne typu Filarum, Wonga, Vivus, Via sms, Alfa , Pandamoney itp, Najgorsze są te telefony z firm windykacyjnych typu Taxat, ci ludzie co tam pracują mają za zadanie porządnie nastraszyć a nie pomóc, boję się dzwonka do drzwi, boję się listonosza, boję się każdego weekendu gdy mąż jest w domu - bo on nie wie o tych długach, po prostu JUŻ BY MNIE ZABIŁ, jest bardzo impulsywny, wręcz agresywny, wychowuję 3 letniego synka, mam dochody z gospodarstwa rolnego - ale nie są to jakieś duże sumy, 5 tyś raz na 3 miesiące, dopłaty unijne są raz w roku - 15 tyś zł, ale całość idzie na zakup nawozu, czy na żniwa i nie mogę tych pieniędzy ruszyć w całości, oczywiście coś zabiorę - jakieś 2 tyś, ale dopiero wpłyną te środki w marcu 2017, a do tego czasu mogę już nie żyć..... mąż jest w delegacji , zarabia 2,500 zł na rękę, z czego połowa idzie na utrzymanie domu, a druga połowa na spłatę kredytów w "normalnych bankach" typu SKOK stefczyka - tam płacę regularnie...Jestem w czarnej Dupie - sorry za wulgarność, nie mogę jeść, nie moge spać, zaczęłam palić papierosy, ale po pół roku stwierdziłam, że nie warto, bo to nic nie zmieni i rzuciłam - chociaż to , Ludzie poradzcie mi , co mam zrobić, telefony dzwonią codziennie od roku, pisma przychodzą, skrzynka pocztowa jest zapchana..... czy te firmy windykacyjne mogą mi coś zrobić, czy mogę dostać wezwanie do sądu? nie wiem, naprawdę nie wiem co ja zrobię POMOCY! :roll: :roll: :roll:
     
  2.  
  3. MarekG

    MarekG Member

    Re: POLTRZEBUJĘ POMOCY, JUŻ NIE MAM SIŁY

    Przede wszystkim nie pisz tak chaotycznie. Kompletnie nic nie można zrozumieć. Odpowiedz na poniższe pytania wtedy spróbuję jakoś Ci pomóc.
    1. Wypisz wierzycieli i kwoty do spłaty?

    2. Na jakim etapie są sprawy? Windykacja, sąd, komornik?

    3. Ile zarabiasz?

    4. Ile miesięcznie możesz przeznaczyć na spłatę?

    5. Umowy kredytowe były ubezpieczone, składki pobrano z góry?
     
  4. sylwia24842

    sylwia24842 New Member

    Re: POLTRZEBUJĘ POMOCY, JUŻ NIE MAM SIŁY

    Ogółem wszystkich chwilówek jest do spłaty 30 tyś, wszystko jest na etapie windykacji, co miesiąc mogę przeznaczyć 500 zł na spłatę pożyczki,
    czego nie można zrozumieć - nabrałam chwilówek na zapłacenie notariusza, chwilówką spłacałam chwilówkę, dzisiaj mam koszmarny dług....
     
  5. Zanunim

    Zanunim New Member

    Potrzebuję pomocy w napisaniu pisma procesowego do SR w sprawie zadłużenia. Zadłużenie kupione przez EFFICENTER. Cesje nie były mi przysłane. W Sądzie nakazowym złożyłam sprzeciw i sprawa trafiła do SR
     
  6. MarekG

    MarekG Member

    Zanunin

    1. Żeby napisać coś mądrego trzeba zobaczyć papiery.
     
  7. Zanunim

    Zanunim New Member

    Tak wiem
    Szukam kogoś komu mogła bym te papiery wysłać i kto by mi pomógł napisać pismo
     
  8. MarekG

    MarekG Member

    Możesz do mnie: biuromalpakancelariaoddluzeniowakropkacom
    Zerknę na to. Kiedy dostałaś papiery z Sądu?
     
  9. Zanunim

    Zanunim New Member

    Dziś przyszły
     
  10. MarekG

    MarekG Member

    W wiadomości powyżej wysłałem Ci adres. Zerknę na dokumenty
     
  11. Zanunim

    Zanunim New Member

    Dziękuję Ci bardzo. Jutro rano będę miała dostęp do skanera. I wyślę
     
  12. Mikolaj1

    Mikolaj1 New Member

    Dzień dobry,

    Bardzo chętnie podejmiemy się pomocy w rozwiązaniu problemu. Prosimy o kontakt pod numerem 782487446.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Nie mam jak Forum Data
Jak z tego wyjść! Już nie mam siły Jak wyjść z długów Luty 21, 2020
Ogromne długi, których nie mam jak spłacić Forum dla zadłużonych Styczeń 28, 2018
Nie mam juz sily i pomyslow jak wyjsc z dlugow. Prosze o pomoc Jak wyjść z długów Czerwiec 19, 2017
Jestem pogrążona w długach i nie mam pomysłu jak z nich wyjść. Potrzebuję pomocy Jak wyjść z długów Grudzień 1, 2016
Nie mam jak pożyczyć od rodziny na spłątę chwilówek Historie zadłużonych Maj 9, 2016

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie