pomoc zadłużonym

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez zadłużony, Czerwiec 26, 2014.

  1. zadłużony

    zadłużony New Member

    Czy jest ktoś aby uratował zadłużonych czy już mogą się pakować i iść pod most.
     
  2.  
  3. sylwester71

    sylwester71 New Member

    A czemu miałbyś się pakować pod most?
    Owszem jest instytucja, której celem jest pomoc w wyjściu z długów. Nie mniej to wymaga od osoby zadłużonej działań w kierunku zmian. Wszystko zależy od zadłużonych, czy są wstanie sprostać wyzwaniu.
     
  4. zadłużony

    zadłużony New Member

    Jestem zadłużony po uszy prowadziłem własną działalność gospodarczą ale to nie wypaliło i zawiesiłem mam propozycję pracy w firmie jako kierowca sprzedawca.
    Zadłużyłem się już u rodziny i nie wiem jak to wszystko ogarnąć proszę o pomoc . W bankach nie uzyskam żadnego kredytu . Potrzebuję 180 tyś. zł.na spłatę wszystkich kredytów .
    Czy jest możliwość pomocy w mojej trudnej sytuacji finansowej . Nie posiadam żądnego zabezpieczenia pod zastaw .Czy jest pomoc finansowa na 20 lub 30 lat która udzieli mi kredytu na
    tak wysoką kwotę .
     
  5. KNT

    KNT New Member

    A czym przekonasz pożyczkodawców żeby Ci zaufali i dali taką kwotę? Skoro mniejszych nie spłacasz.
     
  6. w-p

    w-p New Member

    Witam. Jestem prawie w identycznej sytuacji finansowej, czyli beznadziejnej(upadająca działalność, masa kredytów, komornik, rozwód). Czy można skożystać z numeru, zadzwonić i poprosić o pomoc?
     
  7. zadłużony

    zadłużony New Member

    Proszę opisać jak to wszystko działa i jakie warunki trzeba spełnić.


    Pozdrawiam.
     
  8. zadłużony

    zadłużony New Member

    Witam często nie zaglądam na tą stronę mam problemy finansowe więc poddałem się . Miałem swoją działalność gospodarczą ale zawiesiłem ją starałem się o zezwolenie przez 6 miesięcy
    lecz nie otrzymałem .A więc popadłem w większe długi i teraz jest problem ze spłatami taka jest w Polsce jest pomoc w prowadzeniu własnego biznesu . Mam już komornika na jednym
    kredycie z drugim kredytem problem się rozwiązał . Muszę wpłacić pewną kwotę i na resztę kwoty będę miał nowo umowę kredytową i obniżone oprocentowanie .Jeżeli bank chce to zrobi wszystko żeby pomóc w spłatach kredytu .Pisałem prośby o zawieszenie kredytów to jeden bank poszedł na taką ugodę .Teraz ponownie pracuję i będę starał się wszystko regulować
    jak wczesnej to robiłem . Na chwilę obecną nie zakładam swojej działalności bo to są tylko kłopoty finansowe



    Pozdrawiam wszystkich zadłużonych.
     
  9. Mardz

    Mardz New Member

    Napisz do mnie na priv, podeśle nazwę kancelarii która uratowała moje 4-litery kiedy miałem kredyt i 2 chwilówki na głowie
     
  10. elkajanek

    elkajanek New Member

    W takiej sytuacji najlepiej zacząć oddłużanie , płacić mniejsze raty ale spłacać je regularnie , ze swojej strony mogę Ci podpowiedzięć, że są w necie k, e-kancelarie , które mają porady darmowe np. przez czat i możesz podpytać , co i jak?
     
  11. matyldak

    matyldak New Member

    Zgadzam się trzeba poszukać czegoś dla siebie poczytać opinie w tym temacie. Bankowo trzeba działać nie czekać.
    Jeśli chodzi o porady mogę polecić forum kredytowe dział dla zadłużonych . Porady darmowe.
     
  12. jacekmalik

    jacekmalik New Member

    Jeśli chodzi o mnie ja również jestem za podjeciem decyzji oddłuzania ,
    Czasami nawet jedno pismo napisane odpowiednio będzie dla nas wyjściem z sytuacji , bo np. zastopuje
    machinę, która już ruszyła .
     
  13. inny

    inny New Member

    Jeśli masz już komornika to chyba najlepszym rozwiązaniem było by jednak zwrócenie się do profesjonalistów od takich spraw.
    Jest wiele firm oddłużających i kancelarii ktoś pisał nawet o darmowej poradzie.
     
  14. wartownik

    wartownik New Member

    Nie wiem czy sama porada i działanie oddłużające będzie skuteczne, przydałaby się pomoc prawnika gdyż dług jest naprawdę spory. Mógłby on wynegocjować spłatę, zmniejszyć raty i pozbyć się odsetek. Tak jak ktoś psiał skorzystaj z e-kancelarii.
     
  15. maxio

    maxio New Member

    Skontaktuj się z kancelarią-********. Udzielają darmowych porad prawnych jak ktoś napisał powyżej. Dodatkowo jeśli sprawa jest w e-sądzie to myślę że mogą ci pomoc za ,,dziękuje", ja właśnie miałem taką sytuacje i pomogli mi z wnioskiem do e-sądu jednocześnie nie musiałem nic płacić.
     
  16. maja

    maja New Member

    Ok przeczytałam i nie jestem pod wrażeniem. Gratulacje za wytrwałość w pisaniu dłuuugiego posta ale gdyby życie było by takie proste to żylibyśmy w Eldorado
     
  17. wartownik

    wartownik New Member

    Ja również. Zwykłe naciąganie i nabijanie ludzi w butelkę.
     
  18. franczeska

    franczeska New Member

    Są rożne sposoby wyjścia z zadłużenia -wakacje kredytowe -z zachowanie okresu kredytowania
    restrukturyzacja, umorzenie odsetek i wiele innych rozwiązań, warto korzystać z porady prawnej
    w necie,
     
  19. Antoni

    Antoni New Member

    Niektóre kancelarie nie biorą wynagrodzenia jeśli sprawa jest w e-sądzie. Dla zadłużonych jest to idealne rozwiązanie, wystarczy się tylko rozejrzeć w internecie.
     
  20. deboradel

    deboradel New Member

    Słyszałam pozytywne opinie na temat tych e-kancelarii.
    Warto próbować w szczególności jak mają darmowe porady.
     
  21. dorotaress

    dorotaress New Member

    Nie brać na siebie chwilówek i innych kredytów w parabankach bo potem jest płacz i zgrzytanie zębów..
    Trzeba zaczynać oddłużanie i sięgać po różne metody , które działają w tej sprawie.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - pomoc zadłużonym Forum Data
Pomoc Osobom Zadłużonym Forum dla zadłużonych Październik 22, 2019
Pomoc zadłużonym antywindykacja Historie zadłużonych Sierpień 9, 2018
Konkretna pomoc zadłużonym Forum dla zadłużonych Wrzesień 30, 2017
Pomoc osobom zadłużonym, darmowe porady prawne Oddłużanie Październik 24, 2016
pomoc zadłużonym Oddłużanie Sierpień 15, 2016

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie