Chwilówki 20000 zł - jak to spłacić i zamienić w wygodną rate

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez Gracz, Marzec 1, 2018.

  1. Gracz

    Gracz New Member

    Witam,

    Opiszę swoją sytuację i prosiłbym o jakaś porade. Polecenie kogoś do pomocy za opłatą po udzieleniu jej, w zasadzie zależy mi na jakimkolwiek wsparciu, od kogoś kto ma czas i checi.

    Mam zadłużenie w banku ING. Rata miesięczna to 1200 zl. To jednak nie problem, problemem jest to, że dostałem się w chwilowki. Około 20000 zl. Potrzebuje takiej kwoty, żeby to spłacić i zamienić w wygodną rate. Zarobki to 3100 (srednia z trzech miesięcy potwierdzona przez pracodawce), ale bywają miesiace, że wypłaty kręcą się pod 4000. Do tego umowa na czas nie okreslony. Brak większych wydatkow, mieszkam z rodzicami.
     
  2.  
  3. Re: Porada/pomoc

    Próbował Pan konsolidacji ? Jeżli jest dochód i nie ma zaległości w banku, to może się udać. Choć trzeba się liczyć, że tanio nie będzie.
     
  4. Gracz

    Gracz New Member

    Re: Porada/pomoc

    Probowalem. Scoring przez zapytania i odmowy przez dwie chwilówki wpisane w bik. Niestety chyba banki nie chętnie udzielają takich kredytów.
     
  5. Re: Porada/pomoc

    Może Pan zawnioskować o restrukturyzację kredytu w banku (ING), być może bank zgodzi się obniżyć ratę.
    Najlepszym wyjściem byłoby poproszenie o pomoc kogoś z rodziny. Jeżeli kwota 20000 załatwia sprawę, to nie jest jakaś gigantyczna suma, to może ktoś z rodziny weźmie taki kredyt dla Pana. Można spisać umowę, że wzięte środki są dla Pana jako zabezpieczenie kredytobiorcy.
    Jeśli wszystkie sposoby zawiodą, to trzeba wybrać, które z pożyczek jest Pan w stanie spłacić, a pozostałe odpuścić. Wbrew częstym obawom, wypowiedzenie umowy pożyczki to nie jest koniec świata i nierzadko sytuacja dłużnika poprawia się w momencie wypowiedzenia. Trzeba tylko być czujnym i reagować na działania wierzycieli.
     
  6. adachpiotr55

    adachpiotr55 New Member

    Ja proponuję pójść do prawnika i załatwić sprawę raz a porządnie, ja byłem i wygrałem sprawę w sądzie a komornik umorzył egzekucję polecam www.kancelaria-lexum.pl
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Chwilówki 20000 zł Forum Data
mam problem z długami chwilówki Forum dla zadłużonych Luty 1, 2021
Chwilowki Jak wyjść z długów Grudzień 9, 2020
Długi, komornicy, chwilowki, przemoc w domu. Jak wyjść z długów Grudzień 2, 2020
Banki ,chwilówki brak opóźnien - jak wyjść z zadłuzenia? Jak wyjść z długów Sierpień 17, 2020
Banki, chwilówki, brak możliwości konsolidacji Jak wyjść z długów Lipiec 27, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie