Potrzebna pomoc w wyjsciu z długów

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez hasprim, Luty 8, 2016.

  1. hasprim

    hasprim New Member

    Witam mam bardzo ciężką sytuacje zostałem bez pracy a mam ogromne długi pozostałe po firmie która mi upadła oraz z chęci pomocy niegdyś najlepszemu przyjacielowi ,mam dwóch komorników łącznie 3 sprawy na obecną chwile ale szykuje się następny komornik ,potrzebuje pomocy chciał bym się porozumieć z wierzycielami i spłacać bezpośrednio im żeby wycofali komornika ,na początku bym chciał wpłacać tyle ile mogę ze względu na złą sytuacje i fakt że muszę pomagać w rodzinie ze względu na to że mamy ciężka sytuacje finansową ,jak mam rozmawiać z wierzycielami do jakich działów dzwonić lub pisać (w zależności od tego co lepsze ) i na jakich zasadach mam się z nimi porozumieć .
    Lub czy ewentualnie są jakieś firmy które by mi z tym pomogły chodzi mi o to żeby pozbyć się komornika któremu juz ponad 4 tyś . spłaciłem a długu ile jest tyle było
    mam 2 sprawy u jednego komornika na kwotę 17 tyś u drugiego komornika jest sprawa na niecałe 2 tysiące do tego dochodzą jeszcze rzeczy które nie są na dzień dzisiejszy u komornika czyli 20 tyś w windykacji i 5 tyś widnykacji .

    Bardzo prosze o jaką kolwiek pomoc bo trace nadzieje i codziennie sie obawiam ze komornik zajmie rzeczy rodziny
     
  2.  
  3. hasprim

    hasprim New Member

    Re: Potrzeban pomoc w wyjsciu z długów

    Wysłałem meila czekam na jakąś odpowiedz oraz prosze o jakieś porady jak mam działac zeby przynajmniej zatrzymać te postępowania komornicze
     
  4. Roxi

    Roxi New Member

    zostałeś bez pracy więc raczej nie zaproponujesz komornikowi połowy pensji. Pozostaje ci albo znalezienie pracy albo spieniężenie ruchomości o ile takowe posiadasz. Komornika interesuje tylko wyciągnięcie od ciebie długu. Obietnice i plany na przyszłość go nie zainteresują. Z doświadczenia wiem, że jak chcesz pogadać z komornikiem to musisz być przygotowany na zaproponowanie wysokości rat i opłacenia pierwszej z nich. Jak będziesz wywiązywać się z płatności bez poślizgów to i z komornikiem łatwiej będzie ci nawiązać jakiś dialog.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Potrzebna pomoc wyjsciu Forum Data
Potrzebna pomoc w wyjściu z zadłużenia Forum dla zadłużonych Luty 14, 2017
Pilnie potrzebna pomoc! Pożyczki prywatne Maj 13, 2020
Potrzebna pomoc 55 000zl Pożyczki prywatne Wrzesień 23, 2019
Potrzebna pomoc w oddłużeniu. Oddłużanie Maj 17, 2019
POTRZEBNA POMOC WSPARCIE Historie zadłużonych Grudzień 7, 2018

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie