Rata kredytu przerosła mnie

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez qpl1, Styczeń 21, 2016.

  1. qpl1

    qpl1 New Member

    Witam ,

    Bardzo długo zastanawiałem się co robić nigdy nie prosiłem nikogo o pomoc, lecz postanowiłem że teraz spróbuje -mój problem jest jeden zadłużyłem się w banku na 90.000 zł rata kredytu 940 zł przerosła mnie bardzo, wiem że jest to moja wina ale chciałem normalnie żyć - wychowywali mnie dziadkowie kiedy miałem 16 lat oboje zmarli , zostałem w domu z wujami którymi nie do końca się dogadywałem , więc się wyprowadziłem i wtedy wziąłem pierwszy kredyt na studia potem doszły karty kredytowe , w pewnym momencie nie dawałem rady więc zrobiłem konsolidacje -niestety konsolidacja ciągnęła konsolidacje i aż do tego momentu kiedy to mnie przerosło. Jestem w stanie spłacać spokojnie to zadłużenie 500 zł miesięcznie mogę też odpracować .Wiele jest pewnie osób , które piszą błagam o pomoc naprawdę błagam. Proszę mi wierzyć ze nie jest mi łatwo i miło że zwracam się z takim apelem.Ja wiem że każdy sobie myśli co za de.... czeka i myśli ze ktoś mu coś przeleje -odpowiem tak czekam zeby mi ktoś pomógł bo ja też bym to zrobił. Jestem z Bydgoszczy wiec mogę też odpracować każdą pomoc - mój numer telefonu 724486503

    bank Credit Agricole
    02 1940 1076 5834 8479 0000 0000
     
  2.  
  3. Roxi

    Roxi New Member

    W jednym masz rację uważając się za debila, któremu wszyscy zaczną przelewać kasę na konto. Ogarnij się chłopie bo to wstyd byś dalej żył w świecie bajek. Pomyśl jak spłacać długi a nie jak brnąć w większe. Poszukaj lepiej płatnej pracy, dorób na czarno, ogranicz swoje wydatki, sprzedaj coś jeśli masz co... kombinuj. Samo się nie załatwi. Zresztą patrząc na ilość wpisów pod twoim postem chyba już wiesz, że świętego mikołaja tu nie znajdziesz
     
  4. strazak

    strazak New Member

    Nie bądź tak bezpośredni. Takie sytuacje potrafią naprawdę być uciążliwe. Często wystarczy dać sobie pomóc.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Rata kredytu przerosła Forum Data
Zalegam z ratami kredytu hipotecznego, mam komornika, czy moze on dokonać eksmisji? Forum komornik Maj 5, 2013
Pożyczka ratalna na 2k Udzielę pożyczki Styczeń 11, 2021
Pożyczka ratalna na 2k Pożyczki prywatne Styczeń 11, 2021
Pożyczka ratalna Jak wyjść z długów Styczeń 11, 2021
Pożyczka ratalna na 2k Forum dla zadłużonych Styczeń 11, 2021

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie