Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

pożyczki

Porady i pomoc zadłużonym jak wyjść z pętli długów.

Re: pożyczki

Postprzez TwojeKredyty » 9 lut 2018, o 12:23

Masz problem z uzyskaniem gotówki ? Zapraszamy do Nas Oferujemy pożyczkę nawet do 25 000 tysięcy dla wszystkich! Nawet dla osób z komornikiem ! Kliknij w link www.konkretnakasa.pl/afiliacja/lush albo zadzwoń do Nas !!
Nie pobieramy ŻADNYCH OPŁAT !!!!

511 943 613
733 717 103
TwojeKredyty

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Postprzez zalotka » 13 lut 2018, o 11:14

Za połączenia też nie bierzecie opłat? Wiem, że wiele osób się nacięło na takie koszty. Jakie oprocentowanie oferujecie?
zalotka

Postprzez Lula46 » 13 lut 2018, o 23:54

Witam! Ja tez do niedawna poszukiwalam takiej pomocy. Repertuar mi sie wyczerpal. NIE MA ZADNEJ POMOCY DLA ZADLUZONYCH W POSTACI KREDYTOW itp. Ludzie w takiej sytuacji sa narazeni na ponoszenie dalszych kosztow w postaci albo prowizji, albo kosztow paliwa na dojazd do klienta /ozywiscie fikcyjnych/, albo jakis glupich smsow za kilkadziesiat zl. czasami w celu ''weryfikacji wniosku''. Wiem, bo sama to przerabialam. Ale podjelam inna decyzje i obiecalam sobie, ze jak ja znajde rozwiazanie swoich problemow, pomoge innym. Nie jest to zadna sciema. Nie biore za to nawet grosza!!! Nie obiecuje, ze bedzie latwo. Trzeba poprostu zaczac pracowac, zeby splacac swoje dlugi. Ja juz to robie!!!
Jesli jestes zainteresowana/y prosze o kontakt ursskw26@gmail.com, 607323618 sms.
Lula46

Powrót do Forum dla zadłużonych