Problem z chwilówkami

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez stokrotka0014, Luty 9, 2017.

  1. stokrotka0014

    stokrotka0014 New Member

    Mam taki problem. Spłata chwilowek na 8 tys. Termin minął na wszystkie trzy pod koniec stycznia. Oczywiście zaczęli pisać. Każdemu z osobna napisałam o tym jaka mam sytuację i ze zapłacę całość razem z kosztami wszystkimi w kwietniu. Ogólnie uda się pewnie w marcu ale nie chciałam zapeszyc. Teraz już straszą mnie wizyta terenowa. Co dalej. Nie chciałabym dopuścić do spraw sądowych a oni nie będą czekać bo wiadomo. Rozumiem ich również ale stało się i chciałabym do momentu wpłaty wybrać w najlepszy możliwy sposób. Co dalej robić żeby jakoś to przetrwać?
     
  2.  
  3. stokrotka0014

    stokrotka0014 New Member

    Dziękuję ale nie potrzebuje dodatkowego kredytu żeby z 8 zrobiło się 16 tys. Szukam porady jak przeciągnąć sprawę do zapłaty tych
     
  4. member419

    member419 Guest

    W ogóle to niepotrzebnie cokolwiek do nich pisałaś, w tonie uznającym ich roszczenia. To taka prawie ugoda, która jest wyrażona jednostronnie - bez sensu.
    Niestety nie da się udzielić uniwersalnej rady osobom takim jak Ty, każde zobowiązanie musisz samodzielnie rozliczyć, sprawdzić czy jest to tożsame z tym czego chce firma pożyczkowa i po prostu spłacić, bo jak rozumiem w ta stronę zmierzasz.
    Przeglądnij umowy - tam mogą kryć się różne niespodzianki, może i nie są one legalne ale mogą stać się kanwą do tego żeby utworzyć fikcyjne roszczenie aby mieć możliwość zamienić je na roszczenie faktyczne, sprawdź i żądaj wyjaśnień.
    Nie wszystkie firmy pożyczkowe stosują nieuczciwe praktyki, ale niestety tak bywa.
    Na pewno nie masz co rozmawiać z firmami pożyczkowymi w kontekście deklaracji spłat, nie obiecuj, bo po co, a windykatorów terenowych po prostu nie wpuszczaj do domu, choć tak na prawdę wątpię żeby jacyś w ogóle Cię nawiedzili.

    Musisz się utwardzić tym bardziej ze finalnie chcesz i możesz spłacić zobowiązanie.
    Poczytaj forum, większość rad tutaj możesz zaadoptować do swojej sytuacji - tyle że niestety nie każda sytuacja jest taka sama, dlatego napisałem o tym by zacząć od samodzielnego rozliczenia każdej umowy, z kartką, długopisem i umową wraz z załącznikami.
    Wiem, że to nie jest przyjemne, ale bez wiedzy na temat swojego stanu prawnego nie masz możliwości żadnej obrony.
    Dasz radę
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Problem chwilówkami Forum Data
Problemy z chwilówkami itp. Jak uzyskać pomoc. Jak wyjść z długów Listopad 29, 2016
Problem z chwilówkami POMOCY Forum dla zadłużonych Grudzień 8, 2015
Jestem załamany mam 20 lat i ogromny problem z chwilówkami Forum dla zadłużonych Kwiecień 9, 2015
mam problem z długami chwilówki Forum dla zadłużonych Luty 1, 2021
mam problem ze spłatą chwilówek Jak wyjść z długów Styczeń 6, 2021

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie