sposób na komornika

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez arturmoss, Marzec 23, 2017.

  1. arturmoss

    arturmoss New Member

    Witam, podzielę się swoja krótką historią. Prowadziłem firmę budowlaną, wpadłem w spore długi. Komornik chce zabrać mi mieszkanie bo prowadzi egzekucję z nieruchomości. Jak mi ją zabierze to strace dach nad głową - ja i moja rodzina ( 2 dzieci ). Powiem tak, jeżeli macie taką sytuację to polecam wam firmę z Łodzi www.stoplicytacji.pl. Niedrodzy i skuteczni. Na tyle skuteczni, że egzekucja z mieszkania trwa już 4,5 roku a jeszcze nie ma terminu licytacji. Dla mnie liczy sie każdy miesiąc mieszkania bo nie muszę wynajmować nowego ani przeprowadzać się do lokalu socjalnego. Powiedzieli mi że wstrzymają mi mieszkanie przez minimum 6 lat. No zobaczymy :)
    Artur
     
  2.  
Wczytywanie...
Podobne Tematy - sposób komornika Forum Data
Egzekucja z renty a zmiana sposobu wypłacania z konta na przekaz Forum komornik Sierpień 27, 2019
Czy mogę się dogadać w inny sposób niż przez telefon? Forum dla zadłużonych Sierpień 26, 2019
Sposób na pozbycie się zadłużenia Jak wyjść z długów Kwiecień 19, 2018
Sposób na dodatkowy zarobek (PRACA ZDALNA) Oddłużanie Wrzesień 2, 2017
W jaki sposób postępować kiedy miną terminy spłat chwilówek? Jak wyjść z długów Kwiecień 10, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie