Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Windykacja za niezapłacony semestr

Porady i pomoc zadłużonym jak wyjść z pętli długów.

Windykacja za niezapłacony semestr

Postprzez Atruss » 27 lut 2018, o 13:48

Witam,

Mam takie pytanie otóż rok temu studiowałem na pewnej uczelni, w trakcie pierwszego semestru przestałem chodzić na zajęcia. Nie byłem również na egzaminach. Więc uznałem że semestr niezaliczony . Dziś otrzymałem pismo od firmy windykacyjnej że nie uiściłem zapłaty za semestr kolejny i teraz należy to zapłacić wraz z odsetkami. Kontaktując się z uczelnią jakież było moje zdziwieniu gdy dowiedziałem się od Pani z dziekanatu że pierwszy semestr miałem zaliczony więc według nich powinienem chodzić na semestr kolejny . Dziwnym jest to ponieważ indeks wraz z kartą leżał cały czas w dziekanacie i być może starosta roku jak brał wpisy to i mój brał również. Jednak jakim cudem mogłem zaliczyć przedmioty na których wgl nie byłem? Ponoć moja karta z ocenami jest w firmie windykacyjnej tak się dowiedziałem od Pani z dziekanatu więc nie może mi teraz dokładnie powiedzieć . Według danych komputerowych semestr miałem zaliczony. Windykacja grozi mi sądem. Czy jest wyjście z tej sytuacji czy musze zapłacić?
Atruss

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Windykacja za niezapłacony semestr

Postprzez AntywindykatorNet » 27 lut 2018, o 14:36

Przede wszystkim przeczytaj umowę, którą podpisałeś ze szkołą. Jeśli jej nie masz, to poproś o wysłanie tę firmę. Skoro domagają się pieniędzy, to powinni przedstawić na jakiej podstawie. Myślę, że po lekturze umowy wszystko stanie się jasne.
AntywindykatorNet

Powrót do Forum dla zadłużonych