Wpis do e sadu

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez Deleted91, Grudzień 18, 2017.

  1. Deleted91

    Deleted91 Guest

    Dziś zauważyłam że mam nowy wpis do e sadu. Nie wiem jaka firma , nie ma żadnego pisma. Jest tylko kwota i imię i nazwisko jakiegoś Pana. Co robić? Czekać na wezwanie z sądu?
     
  2.  
  3. member419

    member419 Guest

    Sprawdź czy sprawa jest jako zakreślone czy jako niezakreślone - jest taka opcja w panelu e - sądu.
    Jak pojawi się w zakreślonych będziesz miała całą wiedzę na temat tego jakie to roszczenie i od kogo
    Wtedy też zobaczysz co się w tej sprawie stało - jak Sąd wyda nakaz to wówczas czekasz na przesyłkę z E-Sądu.
    Jak przyjdzie przesyłka - wtedy zabierasz się do pisania sprzeciwu.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Wpis sadu Forum Data
Wpis widniejący jako zaległość - do kogo kierować pismo? BIK Lipiec 9, 2017
Pożyczka na spłatę zobowiązań.Mam wpisy w bazach i komornika Kredyty bez BIKu Styczeń 20, 2016
Mam wpisany krajowy rejstr dlugow czy mozliwa jest pozyczka Forum dla zadłużonych Grudzień 15, 2015
Wpis w BIK w przypadku oszustwa finansowego BIK Listopad 10, 2015
Jak usunąć wpis z BIG Jak wyjść z długów Wrzesień 22, 2015

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie