wpłacanie małych kwot

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez Basia85, Kwiecień 6, 2018.

  1. Basia85

    Basia85 New Member

    Mam długi w kilku miejscach. Najgorszy jest Vivus. Ok. 7000. Po terminie dwa miesiące. Nie chcieli rozłożyć na raty i oddali do Kaczmarskiego... Czy pomoże jak będę wpłacać małe kwoty, chociaż po 100 zł co miesiąc, gdzie oczywiście postaram się już może od przyszłego miesiąca przesyłać ok. 1000 zł...? I komu wpłacać? Vivusowi czy do Kaczmarskiego, bo numery kont się różnią? Czy w ogóle wpłacanie małych kwot w to i inne miejsca ma sens? Kuki to ok. 2000, jeszcze podobnie Viasms i tani kredyt...
     
  2.  
  3. Wpłacanie po trochę na każdego z wierzycieli nie jest najlepszym pomysłem. Lepiej skupić na jednej sprawie i ją spłacić do końca, potem na następnej itd.
     
  4. Tomasz11

    Tomasz11 New Member

    Proszę spłacać zadłużenie w miarę możliwości, w tytule proszę zawsze wpisywać - tytułem kapitału. I spłacać tylko do kwoty jaką Pani otrzymała do dyspozycji, odpuścić spłatę prowizji, która prawie zawsze jest rażąco wygórowana. Jeżeli mimo to wierzyciele złożą pozwy o zapłatę koniecznym będzie złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty i podniesienie odpowiednich zarzutów (proszę odbierać wszelką korespondencję z sądu!). Jeżeli otrzyma Pani nakaz zapłaty chętnie pomogę, proszę wtedy o kontakt (mail w rubryce "oddłużanie).
     
  5. daro0

    daro0 New Member

    Jak to się ma do art. 302 KK dotyczącego wybiórczego spłacania należności?
     
  6. Mniej więcej tak samo, jak pojęcie banku do pojęcia instytucji zaufania publicznego.
    Jak chcesz to leć na policję, tylko nie zapomnij zdać relacji co załatwiłeś.
    Pozdrawiam.
     

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie