zadłużenie Profi Credit

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez zadluzenie20, Sierpień 24, 2016.

  1. zadluzenie20

    zadluzenie20 New Member

    Witam,
    W w Lutym tego roku wzielam kredyt na 9 000 w PROFI CREDIT
    Majac powazne probemy finansowe, i dodatkowe kredyty nie zaplacilam ani jednej raty.
    Pojawil sie windykator, z wypowiedziana umowa na kredyt i słowami, że musze spłacic całosc 11.000tys i przekazuja sprawe do komornika. Starajac sie isc na ugode daje 2 miesiace do wplacenia rat do 29.08 w minimalnej kwocie 500zł i poźniej całą reszte, nie chce rozłożyć na raty. Co robić ????
     
  2.  
  3. RadcaPrawny

    RadcaPrawny New Member

    W tej sprawie trudno będzie znaleźć idealne rozwiązanie. Proponuje napewno podjęcie obrony, jak tylko dostani Pani nakaz zapłaty sugeruję złożyć sprzeciw od niego. Z doświadczenia wiem że da się tą kwotę 11 tyś złotych zmniejszyć o koszt ubezpieczenia pewnie ok 5 tyś + koszty windykacji ok 2 tyś oraz o jakieś drobne kwoty z tytułu wynagrodzenia umownego i opłaty za przygotowanie pozyczki. Generalnie powinno zostać do zapłaty jedynie pobrany i niespłacony kapitał wraz z odsetkami. Jeżeli będzie Pani zainteresowana proszę o kontakt, profesjonalnie, zawodowo zajmuje się w ramach swojej praktyki radcowskiej tego typu sprawami.

    Pozdrawiam,
    Włodzimierz Dygnatowski

    Radca Prawny - Wspólnik
    Kancelaria Radców Prawnych
    Dygnatowski, Gawracz i Wspólnicy
     
  4. jacykow

    jacykow New Member

    komornika to juz sie ma raczej jak sie nie płaciło dość długo, trzeba sie o niego niezle postarac, ja mialem pozyczke w Profi i spłaciłem wszystkie raty normalnie i nie mialem zadnych problemow
     
  5. member419

    member419 Guest

    Brawo Panie jacykow...
    jest Pan najdebeściejszy...
    Niechże Pan mnie oświeci co też Pana skłoniło by podzielić się z nami tą dobrą nowiną,
    Niczym jaskółka na wiosnę czyni nam Pan tę radość abyśmy niesieni tym optymizmem garściami pełnemi czerpali z Pańskiej historii
    Dla mnie zawsze będzie Pan wzorem...
     
  6. jacykow

    jacykow New Member

    tak jak pisalem w iinnym temacie, nie mam złego zdania o profi Credit, spoko osob pisze negtywnie o tej firmie a czesto sa to osob ktore w ogole nie krozystaly z uslug tej firmy, ja jestem zadowolony i mysle ze jakby niektorzy trzymali sie warunkow umowy to by bylo wszystko ok
     
  7. jacykow

    jacykow New Member

    Profi Credit ma chyba najwiecej odddzialow w Polsce, a te osoby poszkodowane to pewnie najczesciej te ktore nie spłacały odsetek to co sie dziwic, Profi Credit jest uczciwe, mi nic zlego nie zrobili
     
  8. krecik85

    krecik85 New Member

    Radco Prawny mogę prosić jakiś kontakt do Ciebie? Mam problem z PC,chcą żebym im wpłaciła strasznie wysoką kwotę po wypowiedzniu umowy i nie wiem czy isc na ugode czy podać ich do prokuratury
     
  9. MarekG

    MarekG Member

    Ugodę z PC? chyba żartujesz? Rozpisz ile pożyczyłeś ile oddałeś. To kluczowe w tej kwestii, zobaczymy w jakim jesteś miejscu
     
  10. kapikacper

    kapikacper New Member

    jeszcze sie okaże że w ogole nie spłacał i teraz ma pretensje. Wiekszosc osob ktore sa niezadowolone to osoby ktore po prostu nie płacą rat. Ja pospłacałem wszystko jak sie nalezy i nie mam problemów, rozwiązanie jest proste, masz je zapisane w umowie, Profi Credit jest ok
     
  11. remik

    remik New Member

    prawdziwie opinie sa tylko od tych ludzi, którzy brali u nich pozyczki, duzo osób tu pisze, które nie miały do czynienia z tą firmą. Ja z żona bralismy u nich pożyczkę, oddalismy juz wiekszosc, kasa na konto byla bardzo szybko, dobra firma, mało formalności na szczęście
     
  12. bartek1

    bartek1 New Member

    zgadza sie, sporo osob pisze opinie a nie mialo w ogole do czynienia z firma, w praktyce wyglada to tak ze podchodza do Ciebie normalnie jak do czlowieka, masz na umowie napisane warunki jak sie tego trzymasz to jest ok nie zmieniają nic w trakcie, ogolnie firma ok
     
  13. Neron

    Neron New Member

    Już od dawna w profi kredit nie ma ubezpieczenia jak kilka lat temu. Nakazy załaty są wystawiane z weksla i w trybie nakazowym więc sprzeciw 1. Nie wstrzyma działań komorniczych. 2. Raczej pomoże jak umarłemu kadzidło. Kolejną sprawą to i tak łagodnie, że nie złożyli doniensienia do prokuratury.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - zadłużenie Profi Credit Forum Data
Zadłużenie Historie zadłużonych Marzec 15, 2021
Skrajne zadłużenie Historie zadłużonych Grudzień 10, 2020
Zadłużenie Forum dla zadłużonych Sierpień 22, 2020
Proszę pomóżcie -kredyty bankowe a teraz chwilówki -kosmiczne zadłużenie Forum dla zadłużonych Kwiecień 20, 2020
prosze o porade zadłuzenie 250.000zł+ kredyt we frankach 69189chf Jak wyjść z długów Marzec 29, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie