zadłużenie przez chwilówki

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez Barbara38, Sierpień 12, 2015.

  1. Barbara38

    Barbara38 New Member

    Jestem matką piątki dzieci zadłużona przez parabanki i chwilówki na kwotę ponad 20,000zł nie wiem jak wyjść z tarapatów .zablokowali mi już konto komornik zabiera mi połowę pensji i jak tu żyć .
    Czworo dzieci od września idzie do szkoły a gdzie tu kupić wyprawki dla nich opieka nic nie pomaga .Błagam potrzebuje wsparcia
     
  2.  
  3. Meritum

    Meritum New Member

    Proszę podać stan cywilny, dochód netto, czy dysponuje Pani własnością (nieruchomość), czy ktoś może Pani poręczyć kredyt?

    --
    z wyrazami szacunku
    MERITUM Ireneusz Miler
    Centrum Oddłużeniowe
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - zadłużenie przez chwilówki Forum Data
Sprzedane zadłużenie przez Bank Zajęcie komornicze Październik 10, 2019
Zadłużenie przez matkę na kwotę 30k zł - prośba o pomoc Forum dla zadłużonych Luty 10, 2019
zadłużenie przez kredyt samochodowy Forum dla zadłużonych Wrzesień 26, 2013
Zadłużenie Historie zadłużonych Marzec 15, 2021
Skrajne zadłużenie Historie zadłużonych Grudzień 10, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie