Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Nest Bank konto w 100% darmowe czy nie? Wasze opinie.

Wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem forum.

Nest Bank konto w 100% darmowe czy nie? Wasze opinie.

Postprzez basia » 30 wrz 2016, o 12:12

Witajcie.
Interesują mnie opinie o Nest Banku, coś znalazłam na tej stronie. Zastanawiam się czy ten Nest Bank będzie miał tak jak Smart Bank w 100% darmowe konto bankowe czy też nie?
Będzie jakaś opłata za kartę do konta? Czy będzie ona także bezwarunkowo darmowa?
A koszty prowadzenia konta, beda darmowe wypłąty ze wszystkich bankomatów w Polsce czy też nie?
Jak sądzicie?
basia

Re: Nest Bank konto w 100% darmowe czy nie? Wasze opinie.

Postprzez Jastrzab » 4 lis 2016, o 14:15

Jak na razie nic się nie zmieniło poza może logo i barwami firmowymi. Pytanie, czy tak pozostanie, czy jednak za jakiś czas zaczną coś kombinować. Dodali fajną lokatę dla nowych klientów na 4%, ale klienci banku Smart niestety już nie skorzystają.
Jastrzab

Postprzez Mantle32 » 13 lis 2016, o 21:39

Możesz powiedzieć coś więcej o tej nowej ofercie dla nowych ? O ile jest wyższe oprocentowanie lokat np? Bo nic nie słyszałem.
Mantle32

Postprzez opiekunnestbank » 14 mar 2017, o 16:24

Mantle32 napisał(a):Możesz powiedzieć coś więcej o tej nowej ofercie dla nowych ? O ile jest wyższe oprocentowanie lokat np? Bo nic nie słyszałem.

Szanowny Panie, naszym nowym Klientom oferujemy atrakcyjną lokatę Nest Lokata Witaj, która jest dostępna przez 30 dni od dnia otwarcia Nest Konta. Jej oprocentowanie jest stałe i wynosi 4,00% w skali roku, okres lokaty to 3 miesiące, minimalna kwota lokaty to 1000 zł (kapitalizacja odsetek na koniec okresu oraz możliwość odnowienia lokaty na warunkach standardowej Nest Lokaty). Cała oferta lokat (z kontem Nest Banku lub bez konieczności jego posiadania) dla Klientów indywidualnych dostępna jest na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Powrót do Forum techniczne