Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

GetBack - Opinie

Ogólne forum na tematy związane z odzyskiwaniem długów i windykacją należności. Pytania windykowanych, opinie windykatorów terenowych.

Re: GetBack - Opinie

Postprzez kamilsip » 31 sty 2018, o 15:28

To już dłużnik wie najlepiej, nawet jak się do tego nie przyznaje przed innymi ile wziął pożyczki i ile musi spłacić, takie chodzenie w zaparte, wziałem kasę, ale nie spłacę, choćby nie wiem co, nie podoba mi się, to dziecinne, jest dług to tak czy siak trzeba go spłacić i po co mieć na głowie sąd i komornika, lepiej podpisać ugodę
kamilsip

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Postprzez karolcia » 31 sty 2018, o 15:37

Witam, mam na imię Karolina. Mój mąż wziął sporą pożyczkę i nie miał z czego spłacać, gdy stracił pracę, jest robotnikiem niewykawlaifikowanym, oczywiście gdy odezwał się do nas getback myślałam że to koniec świata, będzie jakieś nachodzenie, straszenie, nie chciałam tego i przekonałam męża żeby podpisał z nimi ugodę. Nie żałuję tej decyzji, dług i tak trzeba by kiedyś oddać, mąż ma pracę, ja biorę dodatkowe dyżury i jakoś spłacamy w ratach, a i na życie zosaje
karolcia

Postprzez ela45 » 21 lut 2018, o 12:52

Niestety wykazałam się nadmiernym optymizmem, co do pewnej sprawy i zaciągnęłam pozyczkę. Nie spłacałam. Po jakimś czasie zadzwonili do mnie z Getback. Nie bardzo wiedziałam co robić. Z ludźmi z getback porozmawiałam szczerze o mojej sytuacji finansowej. Zaproponowali ugodę, na którą przystałam, bo uwzględniała moje dochody. Teraz spłacam, już mi niewiele do końca zostało
ela45

Postprzez bgr » 22 lut 2018, o 11:47

Dużo ludzi skarży się na getback, że niemili itp. Z jednej strony, taka branża, jacy mają być? Z drugiej miałam z nimi do czynienia i może panie (zwłaszcza w moim wieku 50+) traktują inaczej, ale ja nie była zastraszana a ni nic takiego. Podpisałam z nimi ugodę i spłacałam dług. I tyle.
bgr

Postprzez kacperpilarski » 28 lut 2018, o 17:37

Zaciągnąłem pożyczkę, której nie spłacałem. Dług trafił do getback. Na początku nie chciałem słyszeć, o żadnej ugodzie itp. Przekonała mnie żona. Podpisałem ugodę. Radzę sobie ze spłatą, więc nie jest źle.
kacperpilarski

Postprzez robertas1 » 28 lut 2018, o 19:52

kacperpilarski napisał(a):Zaciągnąłem pożyczkę, której nie spłacałem. Dług trafił do getback. Na początku nie chciałem słyszeć, o żadnej ugodzie itp. Przekonała mnie żona. Podpisałem ugodę. Radzę sobie ze spłatą, więc nie jest źle.

Udusił bym ją na Twoim miejscu... może uda mi się Ciebie namówić...
robertas1

Postprzez Tomasz11 » 3 mar 2018, o 15:01

Ugoda z wierzycielem ma sens tylko wtedy kiedy naprawdę mamy pewność, że uda nam się spłacić wszystkie raty. W innym wypadku taka ugoda bardzo zaszkodzi nam w sądzie - może zostać uznana jako zrzeczenie się zarzutu przedawnienia i uznanie roszczenia. Ostatnio również spotkałem się z taką sytuacją kiedy pewna firma windykacyjna zgodziła się na zawarcie ugody z dłużnikiem (oczywiście roszczenie przedawnione od dawna) łaskawie umorzyli nawet 30 % zadłużenia i od tej umorzonej kwoty wystawili PIT który przesłali do Urzędu Skarbowego. Osoba ta później musiała jeszcze zapłacić podatek od umorzonej kwoty. Radzę 5 razy się zastanowić zanim podpiszecie Państwo ugodę.
Tomasz11

Poprzednia strona

Powrót do Forum windykacja