Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

GetBack - Opinie

Ogólne forum na tematy związane z odzyskiwaniem długów i windykacją należności. Pytania windykowanych, opinie windykatorów terenowych.

GetBack - Opinie

Postprzez joker32 » 8 kwi 2015, o 17:18

Czy ktoś spotkał się z was z sytuacją że macie prawomocne sprawy zakończone z których egzekwuje komornik a firma GetBack do tych spraw prawomocnie zakończonych składa nowe pozwy i uzyskuje kolejne nakazy zapłaty. Jakie są wasze opinie o GetBack?
joker32

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: GetBack - Pomocy

Postprzez robertas1 » 8 kwi 2015, o 17:46

Właściwie znam tylko ze słyszenia...
Z tego co wiem pozywają o koszty windykacji.
Niezależnie od wszytskiego jak pisałeś gdzie indziej zawsze należy składać sprzeciw od nakazu zapłaty.
Składając pozew - idą za ciosem skoro roszczenie główne przeszło bez sprzeciwu to mają nadzieję że każde inne przejdzie.
Sprzeciw - powinien być jak pacierz dla każdego zadłuzonego.
Żeby utrudnić życie sk...syny jeszcze przekazali doręczenie przesyłek sądowych czyli jedynych istotnych dla dłużników jakiejś g..nianej firmie, która prowadzi działalnośc kątem w kiosku ruchu... skandal, ale trzeba to przejść.
robertas1

Postprzez joker32 » 14 kwi 2015, o 08:10

Zgadzam się ale takie postępowanie ze strony firmy GetBack jest męczące dla dłuznika już nie wspomnę, że ich działanie jest nie etyczne. Teraz przed świętami przysłali loterie, że jeśli zapłacę dług to umorzą mi 20 % a najśmieszniejsze jest to że we wszystkich trzech sprawach uzyskali w marcu następne nakazy zapłaty na dużo większe sumy od których złożyłem sprzeciw. Ta firma strasznie łamie prawo i mówi nie prawdę. Ciągle przysyłają wezwania do zapłaty jakbym miał kasę to bym zapłacił aby sprawę od komornika wycofali a nie mam i im odrazu nie wyczaruje kilkadziesiąt tysięcy złotych i dlatego komornika mam na pensji.
joker32

Postprzez robertas1 » 14 kwi 2015, o 13:32

Słuchaj, jesli złożyłeś sprzeciw to już połowa sukcesu...
Sąd na pewno sprawdzi wysokość roszczenia i z d... wziętych kosztów bez ich udowodnienia nie przysądzi.
Piszesz... jakbym miał to bym spłacił... a ja NIGDY nie spłacam firmom windykacyjnym - wiem - jestem okropny ale strasznie to lubię...
Nie wiem co napisałeś w sprzeciwie ale trzymam za Ciebie kciuki...
I niech nikt mi tu nie wyskakuje z frazesami pod tytułem długi trzeba spłacać itp itd... Komuś zależy na tym żeby większość myślała że jak ma u kogoś dług to uczciwie jest tą kwotę oddać komukolwiek... co za bzdura...
robertas1

Postprzez logo » 24 kwi 2015, o 10:03

To jest zdaje się tak, że czass po prostu działa na niekorzyść dłużnika. Każdy dzień zwłoki z zapłatą to kolejne odsetki, dlatego czasem warto iść na ugodę od razu. Mnie get back takie coś zaproponowało, chociaż chwilę się wahałem zanim się zgodziłem. Ale suma summarum to na dobre mi to wyszło. Spłacam w mniejszych kwotach, ale jednak spłacam i to sie dla nich liczy
logo

Postprzez robertas1 » 24 kwi 2015, o 16:42

logo napisał(a):To jest zdaje się tak, że czass po prostu działa na niekorzyść dłużnika."

mam odmienne zdanie na ten temat

Każdy dzień zwłoki z zapłatą to kolejne odsetki...

10 procent w skali roku czyli od każdego 1000 złotych codziennie narasta niecałe 30 groszy,

dlatego czasem warto iść na ugodę od razu

- tak jeśli dostaniemy warunki takie jakie nam odpowiadają i w rezultacie spłacamy mniej niż kapitał plus odsetki maksymalne w ratach na jakie nas stać... wtedy i tylko wtedy.
Mnie get back takie coś zaproponowało,
gratuluję szczerze...

chociaż chwilę się wahałem zanim się zgodziłem, ale się zgodziłeś - to na prawdę krok milowy...

Ale suma summarum to na dobre mi to wyszło,
jak to mawiają nie ma tego złego co by człowieka nie wk...

Spłacam w mniejszych kwotach, ale jednak spłacam i to sie dla nich liczy
- bo gdybyś na przykład zakwestionował roszczenie albo doprowadziliby do przedawnienia, co zdarza się bardzo często wówczas wcale byś nie spłacał...
robertas1

Re: GetBack - Opinie

Postprzez tomas09 » 22 maja 2015, o 14:14

Też mam Get Back na głowie. Dzwonią i namawiają mnie żeby iść na ugodę. Nie wiem co robić. ....Wiem że jestem zadłużony i przyznaję się do tego. Kurde nie chce mieć komornika na głowie. Ktoś miał podobną sytuację?
tomas09

Postprzez glazu » 23 maja 2015, o 06:57

Ja bym tak nie mógł nie chyba nie spłacać i tu nie chodzi o moją moralność ale właśnie o odsetki i o komornika. Co mi z tego ze nie bede spłacał jak komornik wejdzie na moją pensje. To już wolę iśc na ugodę i dogadać się na temat wysokości spłat i mieć święty spokój. Zresztą tak zrobiłem i niedawno spłaciłem wszystko i jestem "czysty" ;D
glazu

Postprzez robertas1 » 24 maja 2015, o 19:32

Są i pozytywne aspekty ugód - ale pod warunkiem że się wie co się podpisuje
Na 100% trzeba wiedzieć ile tego jest z kiedy.
Czy każda ugoda jest uczciwa w sensie faktycznie należnych i zasadnych kosztów jakie się ponosi - no otóż nie.
Niekiedy ugoda niczego nie gwarantuje
robertas1

Postprzez tomas09 » 15 lip 2015, o 09:20

Jak to ugoda niczego nie gwarantuje? Ja zawarłem z get back. Mam spłacać 550 zł mies. Nie wiem jak to się stało, ale chyba coś się ruszyło w moim zyciu. Zawarłem tą ugodę, a potem się udało załapać dodatkową pracę u znajomego przy transporcie warzyw.... Tak jakby po prostu wszystko się zaczęło układać. Będzie ciężko, ale trzeba się pozbierać jakoś
tomas09

Następna strona

Powrót do Forum windykacja