Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

getBack SA

Ogólne forum na tematy związane z odzyskiwaniem długów i windykacją należności. Pytania windykowanych, opinie windykatorów terenowych.

Re: getBack SA

Postprzez natalia910401 » 4 maja 2017, o 09:08

Witam !
Ja również dostałam pismo od getBack SA , i muszę powiedzieć ze w życiu nie miałam styczności z taka chamska obsługa!!!! Ludzie którzy tam pracują to jakieś jedno wielkie nieporozumienie . Nie dość ze dostawałam nieskończone ilości pism to mało tego , moje zadłużenie rzekomo pochodziło z banku Alior bank , zaznaczę ze konta w tym banku nie posiadam z jakieś 3, 4 lata i zamykałam je bez żadnych problemów a jak wiadomo konta w banku nie zamkniesz jeśli masz na nim jakieś zadłużenie chyba ze spłacisz zadłużenie . Firma nie potrafi odpowiedzieć mi z jakiego tytułu są naliczone te koszty które ode mnie egzekfuja . Skontaktowałam się z bankiem w celu otrzymania informacji na temat jak to jest możliwe ze zamknięte konto miałam co potwierdziła mi Pani z Alior Banku a tu po 3 czy 4 latach dostaje jakiś śmieszne pismo ze coś zalegam , halo to jest chyba jakiś żart .Natomiast Pan z Getback powiedział ze był to rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy ze możne zostały mi naliczone koszty zamknięcia konta co bądź po wypowiedzeniu umowy tylko ze zamykałam konto normalnie po wygaśnięciu umowy . Dziwne ze pzez taki czas nie otrzymalam zadnej informacji ze takie zadluzenie wogole jest i wydaje mi sie ze kwota 466 zl to raczej nie sa koszty naliczane za prowadzenie rachunku . Nic sie tu kupy nie trzyma co gorsze nikt nie potrafi odpwiedziec mi na pytanie z jakiego tytulu sa to koszty ani bank ani firma ... Moze ktos ma rade jak mam dowiedziec sie za co to ? Mam dosc telefonów od tej zasranej firmy ktore ropoczynaja sie od 6 rano .. Bezczelna baba ktora ze mna rozmawiala o 6 rano to jakas skonczona debilka . Arogancka , chamska po pytaniu dlaczego nie wplacilam pieniedzy tlumacze ze wyjasniam ta sprawe bo chce wiedziec za co place zaczela mnie starszyc sadem blablabla powiedzialam ze mam czasu na gadanie z nia o 6 rano to dopiero zaczela jazgotac ... Mialam dlug rowniez w ultimo i musze powiedziec ze ludzie ktorzy tam pracuja naprawde mozna z nimi pogadac dogadac sie bez problemow , uprzejmi mili i napawde jesli trzyma sie czlowiek harmonogramu nie robia zadnyc problemow nawet z mniejszych rat malo tego za regularne splacanie zostalo mi umozone 40% dlugu jesli splace do konca , zaoszczedzilam prawie 2000zl ... W ultimo rowniez potrafili mi powiedziec za co jest dlug i nawet z jakiego okresu i tu jestem w stanie zweryfikowac czy rzeczywiscie tak bylo w tej firmie nic nie jest pewne , wiec starsznie kogos gdzie nie potrafia powiedziec za co mam placic jest poprostu smieszne .
natalia910401

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Postprzez matikor » 23 sie 2017, o 09:14

Nie przejmuj sie nimi
ja mialem sprawe z bankiem umorzona przez sad
wydzwaniaja i tylko tyle moga
nie wpuszczaj, nie rozmawiaj, a najwazniejsze nic nie deklaruj i NIE PODPISUJ niczego!!!
powodzenia
p.s.
polecam kancelarię connectum.pl
mi pomogli szybko fachowo i z pozytywnym skutkiem
matikor

Postprzez onkam7 » 7 wrz 2017, o 15:43

Wczoraj otrzymałam od GetBack SA, pismo o tytule "Zrób pierwszy krok do ugody" a w załączeniu wypełnione blankiety do wpłaty z kwotą uprawniającą do ugody.Jestem niemile zaskoczona,gdyż na odwrocie drobnym drukiem jest rozpiska kupionego zadłużenia z której wynika,że pierwotnym wierzycielem był Alior Bank S.A .Nadmieniam,że nigdy z tym bankiem nie miałam do czynienia,nie miałam rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, w ogóle nigdy z tym bankiem się nie komunikowałam ,a tu zadłużenie 232,00zł, należność główna +88,25 zł naliczone odsetki przez Zbywcę +176,45 zł,koszty naliczone przez Zbywcę + 11,72 zł naliczone odsetki przez Fundusz za opóźnienie.
Natomiast w dniu dzisiejszym Zawiadomienie o przekazaniu informacji gospodarczej do KRD BIG S.A.
Dług opiewa na kwotę 508,42 zł ze wszystkimi kosztami.Skąd ten dług nie mam pojęcia,nie wiem co mam zrobić,może ktoś coś doradzi.
onkam7

Poprzednia strona

Powrót do Forum windykacja