Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

getBack SA

Ogólne forum na tematy związane z odzyskiwaniem długów i windykacją należności. Pytania windykowanych, opinie windykatorów terenowych.

getBack SA

Postprzez aleks » 20 wrz 2014, o 14:52

witam czy ktos z Was mial lub ma doczynienia z firma widykacyjna getBack Sa zWroclawia.Ja dzisiaj dostalam sms ze za trzy dni bede miala wizyte i podali nr telefonu celem uzgodnienia z nimi szczegolow wizyty .Co zrobic z tym ?Boje sie tej wizyty Aleks
aleks

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: getBack SA

Postprzez 1963 » 20 wrz 2014, o 18:04

Witam,nie musisz windykatora wpuszczać do mieszkania.Wejdź na stronę pt.Jakie prawa mają windykatorzy.Zdziwisz jakie mają uprawnienia.Nie bój się.Strach Ci nie pomoże.Poczytaj o ich uprawnieniach i pamiętaj że jesteś człowiekiem takim samym jak inni,tylko z długami,a takich jak my jest pewnie połowa w tym chorym kraju.Głowa do góry i uśmiech :D
1963

Postprzez Wodniczek » 10 lis 2014, o 10:40

Hej,
Ja też właśnie mam do czynienia z tą firmą. Sprawa trwa już od 6 miesięcy. Oczywiście olewałem temat, też miałem smsy, żeby wpłacić ble ble bo inaczej ble ble ble. Był też sms-, że może pojawić się negocjator terenowy. I o dziwo pojawił się w moim miejscu zamieszkania. Byłem w taki szoku, że w zasadzie nic się nie odzywałem tylko słuchałem. Poinformowano mnie, że wizyta ma na celu zawarcie porozumienia i zaproponowano mi dwa wyjścia. Raty lub jednorazowa wpłata z częściowym odstąpieniem (tak to nazwali). Spoko, tyle, że moim zdaniem zadłużnie było niezasadne więc grzecznie podziękowałem. Dalej był Sąd, gdzie przegrałem bo nie wiedziałem, że jeżeli kiedyś już w sprawie prowadzono egzekucje to przerwała ona bieg przedawnienia. I teraz mam znowu komornika… Maskara jakaś.
Wodniczek

Postprzez robertas1 » 14 lis 2014, o 14:51

Masakra rzeczywiście.
powoływałeś się na termin przedawnienia w sprawie która Twoim zdaniem była bezzasadna? czyli albo sprawa nie była bezzasadna albo miałeś w zupie faktyczną argumentację
chyba nie zrozumiałem przekazu.
jak się stało ze miałeś sprawę w Sądzie skoro jak piszesz wcześniej była prowadzona egzekucja? na podstawie czego? Egzekucja jest prowadzona na podstawie wyroku/ orzeczenia Sądu a więc przed egzekucją musiał być wyrok. Ponieważ jak piszesz była prowadzona egzekucja skąd zatem sprawa sądowa, na której powoływałeś się na przedawnienie ... bo... skąd i po co? Istnieje tzw powaga rzeczy osądzonej i nikt powtórnie nie sądzi sprawy już raz osądzonej.

to co piszesz to nie jest masakra tylko miazga, miazga na całej linii...
Albo:
Wrzuciłeś Grzesiu list do skrzynki... i taka sytuacja...
let me guess: ...jarasz zioło?
robertas1

Postprzez Lilka1539 » 4 sty 2015, o 13:51

Hey, ja mam nieco inny problem.
Potrzebuje pomocy ludzie, którzy mieli kontakt z firmą casus finanse bądź getBack mianowicie, zabieram sie do pisania pracy licencjackiej, tylko dodam że studiuje komunikacje wizerunkową, i jako temat pracy obrałam sobie komunikacja zewnętrzna w branży firm windykacyjnych na podstawie firmy Casus Finanse i GetBack

Chciałabym w mojej pracy zamieścić opinie osoby która również miała styczność z jedną a najlepiej z dwoma firmami...jeśli miałeś, to proszę nie zastanawiaj sie tylko napisz do mnie maila na olcia1539@onet.pl.

Gwarantuje anonimowość i bezpieczeństwo.

Czekam na Waszą pomoc,
pozdrawiam Lilka
Lilka1539

Postprzez ANTYWINDYKA » 7 sty 2015, o 03:04

robertas1 napisał(a):Masakra rzeczywiście.
powoływałeś się na termin przedawnienia w sprawie która Twoim zdaniem była bezzasadna? czyli albo sprawa nie była bezzasadna albo miałeś w zupie faktyczną argumentację
chyba nie zrozumiałem przekazu.
jak się stało ze miałeś sprawę w Sądzie skoro jak piszesz wcześniej była prowadzona egzekucja? na podstawie czego? Egzekucja jest prowadzona na podstawie wyroku/ orzeczenia Sądu a więc przed egzekucją musiał być wyrok. Ponieważ jak piszesz była prowadzona egzekucja skąd zatem sprawa sądowa, na której powoływałeś się na przedawnienie ... bo... skąd i po co? Istnieje tzw powaga rzeczy osądzonej i nikt powtórnie nie sądzi sprawy już raz osądzonej.

to co piszesz to nie jest masakra tylko miazga, miazga na całej linii...
Albo:
Wrzuciłeś Grzesiu list do skrzynki... i taka sytuacja...
let me guess: ...jarasz zioło?

Żadna masakra.
Wcześniej egzekucja toczyła się na podstawie BTE, a po sprzedaży długu przez bank, getBack musiał uzyskać na swoją rzecz nakaz. Także normalna sprawa.
ANTYWINDYKA

Postprzez robertas1 » 12 sty 2015, o 17:05

Ale jak BTE skoro zobowiązanie bezzasadne? Jak miał kredyt to chyba wie o tym, a jak mimo tego uważa że coś się nie należy to są odpowiednie narzędzia aby na etapie obsługi kredytu wszystko wyjasnić.
A skoro bezzasadne to chyba podniósł te argumenty w Sądzie?
Wpis który skomentowałem, skomentowałem dlatego, że sugeruje on nieuchronność postępowania egzekucyjnego, co może wywoływac obawę u wszystkich zadłużonych w firmie getBack.
Kluczem do wszystkiego jest dbanie o swoje własne sprawy i liczenie sie z konsekwencjami olewania czegokolwiek.
robertas1

Postprzez tojka » 23 sty 2015, o 12:57

według mnie lepiej zwyczajnie się spotkać z getback i ustalić, jakie raty możesz spłacać i w jakim czasie. może jak wykażesz chęć spłaty, to część długu ci umorzą/
tojka

Postprzez maxio » 23 lut 2015, o 10:57

Zgadzam się najlepiej jest przedstawić bankowi chęć współpracy, jeśli masz problem z napisaniem odpowiednich wniosków na czas.
Polecam ci kancelarie * oni się specjalizują w w oddłużaniu i pomocy prawej dla ludzi z kredytami
maxio

Postprzez lajlaj » 26 lut 2015, o 16:29

Zgadzam się z tojką. Najlepiej nie chować głowy w piasek i się z nimi spotkać, ustalić coś, plan spłat itp.
lajlaj

Następna strona

Powrót do Forum windykacja