Najlepsza firma windykacyjna

Temat na forum 'Forum windykacja' rozpoczęty przez Abdul, Lipiec 14, 2013.

  1. Abdul

    Abdul New Member

    Witam

    Mam dłużnika, który jest u mnie zadłuzony na bardzo dużo pieniędzy.Angażowałem już mniejsze firmy windykacyjne, lecz nic nie zdziałały. Może znacie jakąś firmę, która umie dług odzyskać i która jest skuteczna??
     
  2.  
  3. Abdul

    Abdul New Member

    Myślę że najlepszą firmą windykacyjną jest Kruk. To firma bardzo długo działajaca na rynku i doskonale wiedzą w jaki sposób odzyskać pieniądze:)
     
  4. depo

    depo New Member

    Padłem :D Kruk najlepszą firmą windykacyjną :D
     
  5. member419

    member419 Guest


    Dobrze że nie napisał że Intrum Justitia,
     
  6. julia5

    julia5 New Member

    Kiedy mój dłużnik był mi winien 12 tys. zł skorzystałam z usług firmy ANCORA-FINANSE, która prowadzi skupowanie długów. Okazała się bardzo skuteczna i w szybkim czasie odzyskałam pieniądze.
     
  7. evon

    evon New Member

    Ja się na swojej firmie windykacyjnej nie sparzyłem, odzyskałem długi od byłego już znajomego i jestem zadowolony. Dlatego śmiało polecam firmę kredyt-zaufania z witryną internetową pod tym adresem:
    http://www.http://www.pozyczki-bez-bik.pl/windykacja

    Można zresztą też sporo się dowiedzieć o windykacji, dlatego jeżeli ktoś poszukuje informacji to niech sobie lepiej zajrzy.
     
  8. Pomocny

    Pomocny New Member

    A ja poleciłbym http://www.talio.com.pl/ . Znają się na rzeczy i nie zajmują się wyłącznie windykacją w razie czego. Swoje pieniądze odzyskałem. Sprawnie i w miarę bez bólu ;)
     
  9. pawelski1977

    pawelski1977 New Member

    dyskusja o d..pie marynie. Wszystko zalezy od sprytu i wiedzy dluznika. Prawo w polsce pisane jest przez zlodziei i dla zlodziei. ZADNA firma windykacyjna nie jest skuteczna.. Malo tego przy odrobinie wiedzy i sprytu nawet komornik niewiele moze zrobic takiemu dluznikowi. Tyle.
     
  10. Fitramp

    Fitramp New Member

    Nie wiem czy to najlepsza firma, ale wiem, że dobra http://vindicat.pl/ Czemu ich polecam? Bo mogłem negocjować polubownie z dłużnikiem za darmo, co jest olbrzymią oszczędnością, a dłużnik ostatecznie wymiękł :D
     
  11. piotrpewny

    piotrpewny New Member

    ja myślę ,że https://www.forum-kredytowe.pl jest firma rzetelną i skuteczną, i działa szybko .
     
  12. lenkakoli

    lenkakoli New Member

    Doradzam ze swojej strony polubowne negocjacje które są korzystne dla obu stron .
     
  13. wartownik

    wartownik New Member

    Wiem, że całkiem niezłe usługi dla mały firm świadczy http://www.pozyczki-bez-bik.pl:********. Nie powiem, że jest to najlepsza firma, bo nie korzystałem z innych usług, ale sam byłem zadowolony. Nie było żadnych horrendalnych, dodatkowych opłat, a płaciło się po uzyskaniu należności od dłużnika.
     
  14. franczeska

    franczeska New Member

    Polecam słyszałam dużo pozytywnych opini w ich temacie.
     
  15. Antoni

    Antoni New Member

    Reklamują się że pobierają prowizje od sukcesu sprawy
     
  16. Emilka79

    Emilka79 New Member

    Ja korzystałam z usług Kancelarii Ultimatum. Miałam sporo kasy do odzyskania. Dzięki zleceniu tego specjalistycznej firmie ograniczyłam poziom stresu i nerwów. Po ciężkiej walce udało się odzyskać pieniądze. Uff!
     
  17. Carolin

    Carolin New Member

    Witam, a czy ktoś z Was próbował może wyszukiwać firmę windykacyjną poprzez ten serwis Myślicie, że może on być pomocny w wyszukaniu naprawdę dobrej firmy czy tego typu licytacje ofert sprzyjają tylko wybieraniu najtańszej firmy zamiast najlepszej? Nie wiem czy z niego skorzystać. Byłabym wdzięczna za jakieś opinie.
     
  18. kaasia330

    kaasia330 New Member

    3 miesiące temu również szukałam firmy windykacyjnej. Większość mi nie odpowiadała, aż w końcu napotkałam się na firmę http://windyx.pl Muszę przyznać, że wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacj, które często zdarzają się w innych firmach. Mogę z czystym sercem polecić. ;)
     
  19. Pawellk

    Pawellk New Member

    Spróbuj wynająć kancelarię prawną do ściągnięcia długu. Wbrew pozorom spora część dłużników poważniej podchodzi do problemu jak widzi pismo z kancelarii. Poza tym masz większą pewność, ze zrobisz to zgodnie z literą prawa. W Warszawie korzystam z pomocy kancelarii mec. Dariusza Staniszewskiego na Solcu i u mnie się to sprawdza. Natomiast w każdym mieście pewnie jakaś skuteczna kancelaria się znajdzie. Z moich obserwacji - jedna uwaga - raczej warto stawiać na te starsze kancelarie. Po zmianie przepisów teraz każdy może nazywać się adwokatem i w takim przypadku sprowadza się to do tego samego co zwykła firma windykacyjna. A tego chcesz uniknąć.
     
  20. BlazejN

    BlazejN New Member

    Osobiście polecam firme Progress z Wrocławia. Są skuteczni w ciężkich sprawach nawet po bezskutecznej egzekucji komorniczej. Zleciłem im windykacje i nie żałuje ! Szybko i sprawnie. Przed podpisaniem umowy analizuja dłuznika i mówią co mogą zrobic, tak że nie podpisuje sie nic w ciemno. Zresztą sama umowa jest króciutka i niema żadnych haczyków tak jak w przypadku innych firm :evil: Podoba mi się ich stosunek do klienta, nie bajerują o 100% skuteczności i nie wciskają kitu tak jak większość firm np. z windykacja na koszt dłużnika :!: Po prostu rzetelni fachowcy dla których liczy się klient. Owszem windykacja na koszt dluznika jest możliwa, ale to zależy od sędziego a nie od firmy windykacyjnej ! Potrafią wszystko fajnie wytłumaczyć i pomóc nawet w tych sprawach uważanych za nie do odzyskania. Zresztą wystarczy poczytać opinie w internecie. Jak dla mnie najlepsza firma windykacyjna :cool: Polecam !
     
  21. Agata33

    Agata33 New Member

    Miałam kilka razy w życiu sytuacje, że klient nie chciał wypłacić wynagrodzenia za wykonaną pracę. Po kilku wezwaniach do zapłaty korzystałam z pomocy GP kancelarii i na szczęście każdą należność udało się zwindykować skutecznie. Korzystam z usług tej kancelarii od paru lat i muszę powiedzieć, że pomogli mi załatwić nie jedną sprawę związaną z prawem gospodarczym lub z windykacją długów. Są skuteczni zwłaszcza w tym drugim przez co jestem zadowolona i mogę ich śmiało polecić. :)
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Najlepsza firma windykacyjna Forum Data
Najlepsza firma windykacyjna w Poznaniu Firmy windykacyjne Opinie Styczeń 31, 2014
Najlepsza firma windykacyjna w Warszawie Firmy windykacyjne Opinie Sierpień 13, 2013
Najlepsza konsolidacja dla zadłużonych Forum dla zadłużonych Styczeń 9, 2017
Najlepsza chwilówka dla osoby zadłużonej w 2019 Chwilówki Marzec 7, 2014
najlepsza windykacja w Krakowie Firmy windykacyjne Opinie Sierpień 13, 2013

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie