Uwaga na szwajcarską firmę windykacyjną Prim Inova GmbH i jej pełnomocnika !

Temat na forum 'Forum windykacja' rozpoczęty przez Włodek, Czerwiec 18, 2014.

  1. Włodek

    Włodek Member

    Firma ta skupuje bardzo przedawnione długi i za pomocą swojego pełnomocnika Grzegorza Andrzeja Bobrowskiego próbuje je ściągnąć różnymi metodami.Ostatnio wszczął postępowanie wobec osoby wobec której uzyskał nakaz zapłaty i tytuł wykonawczy w e-Sądzie w Lublinie wskazując niewłaściwy adres pozwanego co było możliwe bo miało miejsce w 2012 r.Został złożony wniosek o przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu wraz ze sprzeciwem i z ostrożności podniesiono zarzut przedawnienia/art.117-118 kc/.Załączono kopię dowodu osobistego z którego wynika,ze pozwany nie mieszkał pod wskazanym adresem.Komornik odległy o ponad 500 km zawiesił postępowania do czasu uchylenia nakazu zapłaty.Wcześniej miałem kontakt z firmą Prim Inova GmbH z innym pełnomocnikiem Dominikiem Banasiem,który przegrał ze mną w Sadzie Rejonowym i Okręgowym a tak się" rozpędził" ,że napisał w apelacji, iż" ma wątpliwości co do bezstronności Sadu Rejonowego.Złożyłem na niego skargę do Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu,postępowanie zostało wszczęte i umorzone ze względu na znikomą szkodliwość czynu.Najlepszą obroną przed bezwzględnymi windykatorami jest atak.Więcej można poczytać na forum (mgr inż. i mgr prawa)Romana Sklepowicza.Forum zostało zablokowane przez działania trola prowindykacyjnego o 15 nickach wobec którego prowadzone są postępowania co zostało podane na stronie głównej.Wątki sa dostępne i można się z nimi zapoznać.
     
  2.  
  3. Włodek

    Włodek Member

    Sąd w Lublinie uchylił postanowienie o skutecznym doręczeniu nakazu zapłaty i przekazuje sprawę do sądu wg.miejsca zamieszkania pozwanego i sprawa zaczyna się od początku.Komornik zostanie powiadomiony z urzędu.Ponieważ w załączonym sprzeciwie podniesiony został zarzut przedawnienia /art.117-118 kc/ to Prim Inova GmbH nie ma żadnych szans bo domniemana wierzytelność jest z 2004 r.
     
  4. Ola

    Ola New Member

    Witam,
    dziś ni stąd ni z owąd dowiedzialam sie z gminy , ze toczy sie postepowanie egzekucyjne nieruchomości Szczeze nie wiem o co chodzi to sa nieruchomosci moich rodziców, moi rodzice te znei wiedza o co chodzi Pani z gminy zadzownila ze nieruchmosci sa wystawione na licytacjie Sprawdzilismy to i rzeczywiscie ksiegach wieczystych jest wpisan hipoteka przymusowa przez firme windykacyjna Prim Inova GmbH z pelnomocnikiem Grzegorzem A. itd , nie moge znalesc tego Pan w internecjie a w sadzie w Lublinie gdy zadzownilam , wyjasniono mi ze to nie ich sprawa chodz w ksiegach wieczystch jest zapisany pelnomocnik radca prawny G.A . Bobrowski przy sadzie w Lublinie rowniez w ogolnopolskiej izbie radcowskiej na ich stronie po wpisaniu w wyszukiwarkę nie moglam znalesc takiego radcy prawdego poporstu nie ma radcy prawdego o takim nazwisku i imieniu Moje pytanie co mam teraz zrobic!!!! Blagam o pomoc
     
  5. Inlet

    Inlet New Member

    W tej chwili, skoro już jest ogłoszony termin licytacji to nie pisać na forum tylko pędem do najbliższego radcy prawnego/adwokata. Ze wszystkimi dokumentami jakie macie. Jeżeli nie odbieraliście korespondencji to może być już pozamiatane. Może jednak jeszcze uda się wstrzymać licytację przez złożenie skargi na czynność komornika z wnioskiem o zawieszenie postępowania egzekucyjnego, ale ta informacja o licytacji też MUSIAŁA przyjść do Was pocztą.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Uwaga szwajcarską firmę Forum Data
Uwaga na Panią Monikę agate brucko Forum dla zadłużonych Sierpień 22, 2019
Windykacja- uwaga na oszustów! Firmy windykacyjne Opinie Listopad 10, 2014
Uwaga na Neo Bank/Wielkopolski Bank Spółdzielczy/ Kredyty oddłużeniowe Grudzień 31, 2013

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie