Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

windykacja -ugoda

Ogólne forum na tematy związane z odzyskiwaniem długów i windykacją należności. Pytania windykowanych, opinie windykatorów terenowych.

windykacja -ugoda

Postprzez dori034 » 14 mar 2018, o 10:18

Witam ,mam problem z firmą windykacyjną Fast Finance S.A. Podpisałam z nimi ugodę na spłatę zadłużenia ,które mam u komornika ugodę podpisałam 1 sierpnia 2017 roku ,mieli wycofać sprawę od komornika niestety do dziś tego nie zrobili ,zadzwoniłam do nich z propozycją spłaty całego zadłużenia pod warunkiem umorzenia odsetek i chociaż części sądowych i komorniczych niestety odmówili mi ,czy jest jakaś szansa aby te koszty obniżyć należność główna to 5.560,47 zł plus koszty komornicze i sądowe 7500 co mogę zrobić w tym przypadku dług się ciągnie za mną od 2009 roku ,błagam o pomoc.Co mogę zrobić w tej sytuacji -wypowiedzieć im ugodę i czekać aż teraz sami do mnie przyjdą z dobrymi warunkami spłaty ?
dori034

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: windykacja -ugoda

Postprzez AntywindykatorNet » 14 mar 2018, o 13:00

Tę ugodę to trzeba przeczytać najpierw, czy jest tam napisane, że wierzyciel powstrzyma się od egzekucji na czas ugody ?
AntywindykatorNet

Postprzez KancelariaAnty » 19 mar 2018, o 13:28

jak można się z Tobą skontaktować ? podaj maila odezwę się do Ciebie i omówimy szczegóły, myślę, że jesteśmy w stanie Ci pomóc
KancelariaAnty

Postprzez dori034 » 22 mar 2018, o 16:02

KancelariaAnty napisał(a):jak można się z Tobą skontaktować ? podaj maila odezwę się do Ciebie i omówimy szczegóły, myślę, że jesteśmy w stanie Ci pomóc
Proszę mi powiedzieć jak mam maila napisać aby trafił tylko do Ciebie. Nie chcę aby wszyscy mieli dostęp do maila mojego.
dori034

Postprzez KancelariaAnty » 30 mar 2018, o 11:49

Sprawa jest w audycie prosze o 2-3 dni cierpliwości analizujemy ją pod różnymi kątami aby zaproponować dogodne rozwiązanie
KancelariaAnty

Powrót do Forum windykacja