Moje zadłużenie-szukam korzystnej konsolidacji

Temat na forum 'Historie zadłużonych' rozpoczęty przez Majka1963, Grudzień 8, 2016.

  1. Majka1963

    Majka1963 New Member

    Moje kredyty to 17 tys.12 tys.10 tys.2500 zł oraz 2500 zł.Moje raty to 240 +286+386+75+169=coś koło 1000 zł.
    Zarabiam najniższą krajową ale spłacam raty w terminie a nawet ratę 386 zł +75 zł mam zapłaconą do lutego tak na zapas do przodu.
    Do tego mam czynsz 648 zł światło gaz i internet +tv 80 zł.Palę więc papierosy kosztują.Pomaga mi ciocia która zamieszkała ze mną i ma 1300 zł emerytury.Kredyty mam w 2 bankach.Zadłużyłam się gdy rozpadło się moje małżeństwo i zostałam z minimalną wypłatą i 2 dzieci w wieku gimnazjalnym.Nigdy nie odczuły biedy ale teraz urosły pracują a ja zostałam dalej z tymi kredytami.madczyne serce czasami nie popłaca.Nie narzekam nie załamuję się pomyślałam tylko o konsolidacji.Raz wygrałam w totka 4000 zł to od razu wpłaciłam na kredyty,dalej wzięłam urlop wypoczynkowy w pracy i pojechałam do Niemiec jako opiekunka zarobiłam 1100 Euro i znów narobiłam zapasów połatałam dziury rachunki i reszta na kredyty a że to był urlop to dostałam także w pracy wypłatę.W trudnych chwilach sprzedałam obrączki ślubne pierścionki z lat młodzieńczych.Jakoś w tej biedzie ciągle daję radę.Sąsiadowi wrzuciłam 10 taczek węgla do piwnicy i dał mi 100 zł.Kręgosłup bolał ale kasa się przydała zrobiłam zakupy do lodówki i zamrażarki.Pracuję już 35 lat w biurze ale gówno z tego mam tzn....kocha mnie praca ale płakać mi się chce bo cała rodzina jeżdzi co roku nad morze a ja tak uwielbiam się opalać ale niestety nie stać mnie bo wyjazd to koszta a ja wolę zapłacić rady.Jeżdżę więc nad Odrę-na dziko i tam nie kąpię się ale opalam.Czy jestem szczęśliwa????tak jestem szczęśliwa gdy jestem w pracy.Nie umiem odpoczywać.Głowa do góry będzie dobrze i ja w to wierzę!Fajna korzystna konsolidacja bardzo by mi się przydała.
     
  2.  
  3. DRest

    DRest New Member

    Witaj
    Z tego co piszesz nie masz łatwego życia. zawsze takie historie chwytają za serce, szczególnie jeśli w tle są dzieci. Niemniej jednak jesteś bardzo kreatywna i napisałabym , że nawet dobrze sobie z tym wszystkim radzisz. Nastawienie jest bardzo ważne. A od Ciebie wieje optymizmem.
    Życzę powodzenia i wytrwania.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Moje zadłużenie szukam Forum Data
Sprzedano moje zadłużenie :( Forum dla zadłużonych Listopad 19, 2018
Komornik nowa ustawa 2019 a zajecie niemojego mieszkania Forum komornik Styczeń 5, 2020
nowe miejsce pracy, a informacja dla mojej byłej Zajęcie komornicze Kwiecień 8, 2019
Nie moje długi mieszkaniowe Forum dla zadłużonych Marzec 29, 2019
Sprawa z providentem mojego taty Forum dla zadłużonych Luty 14, 2019

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie