Mam 22 lata i mnóstwo chwilowek które są przeterminowane

Temat na forum 'Historie zadłużonych' rozpoczęty przez Xxnataliaxx, Grudzień 11, 2016.

  1. Xxnataliaxx

    Xxnataliaxx New Member

    Witam,
    Mam 22 lata i bardzo ale to bardzo trudna sytuację finansową. Mam zaciągnięte dwa kredyty we WBK na kwotę 63 tys do tego w Santander 10 tys i mnóstwo ale to mnóstwo chwilowek które są przeterminowane powoli zaczynają trafiać do sądu:( że spłata kredytów też idzie już coraz gorzej... A z Santanderem w ogóle nie idzie się dogadać. Najgorsze są te chwilówki które ściągają człowieka na dno... Bardzo proszę o pomoc:(
     
  2.  
  3. MarekG

    MarekG Member

    Re: Pomoc

    1. Wystąp do wierzycieli o restrukturyzację. Wszystkich wierzycieli.
    2. Jeśli cokolwiek trafi do sądu broń się . Możesz podrzucić pozew+ załączniki na maila, podpowiemy jak się bronić
    3. ile miesięcznie możesz przeznaczyć na spłatę?
     
  4. Xxnataliaxx

    Xxnataliaxx New Member

    Re: Pomoc

    Niestety banki nie chcą się zgodzić o zmniejszenie raty kredytu we WBK jest to rata 1200 zł a Santander 450. Jest to moja cała miesięczna pensja.
    Do chwilowek pisałam o rozłożenie na raty jednak większość z nich nawet nie raczyła odpowiedzieć na wysłane pismo.

    A jeżeli wyślę się sprzeciw do sądu bo jeden już taki wysłałam i dostałam pismo ze sprawą trafo do sądu gdzie mieszkam czy teraz trafi to do komornika? Czy dalaj można walczyć żeby to nie trafiło dalej?
     
  5. Xxnataliaxx

    Xxnataliaxx New Member

    Re: Pomoc

    Wysłałam również pismo o zwrot ubezpieczenia kredytu wbk aby pomóc chociaż w części spłacić te chwilówki
     
  6. MarekG

    MarekG Member

    Re: Pomoc

    1. banki mają to do siebie , że nie chętnie idą w kierunku restrukturyzacji ( musiałbym zobaczyć pismo które napisałaś/ś żeby się odnieść do sytuacji) Walcz dalej, zawsze jest jeszcze dyrektor windykacji i rzecznik banku.
    2. Najpierw esąd lub inne dziwadło, poźniej rejonowy czyli właściwy dla Twojego miejsca zamieszkania później klauzula wykonalności i dopiero komornik. Jak chwilówka już tak " dzielnie" walczy?
     
  7. Xxnataliaxx

    Xxnataliaxx New Member

    Re: Pomoc

    Czy mogłabym podesłać Panu na maila to pismo?? Do dyrektora banku pisze się takie samo jak wcześniej?

    Jest to chwilówka aasa. Która nawet nie oddała mnie do windykacji. Wiem że jest ona też ubezpieczona ale czy jak spr w sądzie jest to można napisać do nich pismo o zwrot kosztów ubezpieczenia??
     
  8. MarekG

    MarekG Member

    Re: Pomoc

    1. do dyrektora windykacji a nie banku
    2. Aasa :) rozegramy to inaczej. Wyślij wszystko na maila: http://www.pozyczki-bez-bik.pl . Oczywiście możesz zakryć dane wrażliwe.
     
  9. Xxnataliaxx

    Xxnataliaxx New Member

    Re: Pomoc

    I nadal będę mogła się odwoływać? Te koszty są większe niż ta chwilówka. A gdybym połowę splacila? To ona nadal zostanie w sądzie?

    Dobrze wszystko wyślę po 15
     
  10. MarekG

    MarekG Member

    Re: Pomoc

    Tak, nadal bedzie w sądzie. Nie płać już nic bo mam wrażenie , że powództwo będzie oddalone w całośći....
     
  11. Xxnataliaxx

    Xxnataliaxx New Member

    Re: Pomoc

    Wysłałam Panu wszystkie potrzebne dokumenty na maila który został podany w wiadomości. Pozdrawiam i dziękuję
     
  12. MarekG

    MarekG Member

    Re: Pomoc

    Widziałem. Dziękuję. Odpisałem na maila. Proszę sprawdzić pocztę. Jeśli będzie Pani miała jakieś pytania to proszę o kontakt drogą mailową.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Mam lata mnóstwo Forum Data
Mam 23 lata i 100 tyś długu. Jak z tego wyjść? Forum dla zadłużonych Styczeń 7, 2020
Mam 24 lata, a popadłam w spiralę zadłużenia Forum dla zadłużonych Listopad 10, 2016
Mam wielki problem ze splata chwilówek i kart kredytowych - co robić? Pożyczki prywatne Grudzień 10, 2013
mam problem z długami chwilówki Forum dla zadłużonych Luty 1, 2021
mam problem ze spłatą chwilówek Jak wyjść z długów Styczeń 6, 2021

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie