Pomoc dla rodzicow którzy sa zadłużeni

Temat na forum 'Historie zadłużonych' rozpoczęty przez dluznicy5558, Luty 14, 2016.

  1. dluznicy5558

    dluznicy5558 New Member

    witam zalogowałam sie na tą strone by szukac pomocy dla rodzicow którzy sa zadłużeni mają zadłuzenia na około 86 tyś spłacaja tyle ile moga ale odsetki nadal rosną . czy jest mozliwosć wziecia kredytu konsolidacyjnego mama ma 61 taka 59 lat czy bank wogole go da ??
     
  2.  
  3. jaccek777

    jaccek777 New Member

    Re: pomocy

    Kredyt to kolejny dług zastanów się czy to dobry pomysł , a nie da się umorzyć odsetek ? lub części odsetek ? Skonsultujcie się z radcą prawnym .
     
  4. dluznicy5558

    dluznicy5558 New Member

    Re: pomocy

    to jeden kredyt jedna rata zamias 5 i było by im lepiej to spłacic .... lepiej jeszcze zapytam prawnika ale co lepsze piec kredytow piec rat na raz czy spłacic jednym kredytem wszystko i miec tylko jedna rate temu ten kredyt konsolidacyjny a i pytam czy by była mozliwosc wziecia takiego kredytu w tym wieku czy dostana jak tata bedzie na emeryturze ??
     
  5. jaccek777

    jaccek777 New Member

    emeryci to (żyła złota ) dla banków bo mają 100% i pewny dochód więc otrzyma pożyczkę .kwestia wysokość kredytu może być uzależniony od wysokości emerytury.
     
  6. dluznicy5558

    dluznicy5558 New Member

    no emeryture bedzie miała spora 5 -5.5 tys jako górnik wiec moze rata tez być duza ?? czy taka jaka sobie ustala
     
  7. jaccek777

    jaccek777 New Member

    wysokość raty to indywidualna sprawa warunków zawartych w umowie na jakich bank udziela kredytu .To co mogę wam jeszcze doradzić to pomyślcie o ubezpieczeniu kredytu .
     
  8. Trudnasprawa

    Trudnasprawa New Member

    Witam mam podobny problem. Moi rodzice mają ogromne długi, podejrzewam że w okolicach 120 000 zł. Tata jest na emeryturze a mama aktualnie nie pracuje. Z tego co mi wiadomo to większość pożyczek jest splacana w terminie, ale pojawił się problem gdyż nie był placony czynsz (14tys. zadłużenia). Jestem świadomy że muszę to spłacać... . Tylko problem jest w tym że wszystkie pieniądze idą na spłaty długów a na rachunki im nic nie zostaje. Jestem w kropce a muszę im pomóc:( . I co ja mam zrobić żeby na mbie długi nie rosły, w czerwcu przewidywalem wyprowadzke. proszę Was o pomoc.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Pomoc dla rodzicow Forum Data
Pomoc dla osób zadłużonych chwilówkami Forum dla zadłużonych Styczeń 14, 2021
długi, przemoc, prosze o pomoc, ratunek dla dzieci Forum dla zadłużonych Grudzień 2, 2020
Szukam pomocy na uczciwych zasadach dla obydwu stron 20 000 zł Jak wyjść z długów Lipiec 24, 2019
Pomoc dla mamy Jak wyjść z długów Październik 14, 2018
Bezpłatna pomoc prawna dla zadłużonych - Fundacja Oddłużanie Sierpień 11, 2018

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie