Wypowiedziany kredyt hipoteczny w Getin Banku - co robić?

Temat na forum 'Historie zadłużonych' rozpoczęty przez Anonymous, Kwiecień 17, 2013.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Witam serdeczni, mam ogromny problem z Getin Bankiem mianowicie raty za kredyt hipoteczny nie były spłacane regularnie i w wymaganych kwotach do końca października nazbierało się spore zadłużenie. dostałem wezwanie do zapłaty skontaktowałem się z windykatorem terenowym i ustaliłem z nim spłatę całej zaległości na 16-12-2011. Kiedy zadzwoniłe w dniu umówionym do spłaty , aby poznać kwotę zadłużenia okazało się że kredyt został wypowiedziany. Nadal trzymam kwotę potrzebną do spłaty zadłużenia lecz pracownik banku zasugerował abym jej nie wpłacał bo to i tak nic nie da. Nie wiem czy będe zlicytowany czy może jest jeszcze nadzieja na uregulowanie zaległości i spłacanie kredytu w ratach. proszę o poradę co mogę zrobić aby nie stracić mieszkania.
     
  2.  
  3. Aurelia

    Aurelia New Member

    To bardzo ciekawa sytuacja, widocznie trafiłeś na jakiegoś oszusta albo nie udolnego pracownika windykacji. Bo skoro byłeś z nim ugadany to nie powinno byc problemów. Na przyszłość może trzeba jednak załatwiać wszystko z bankiem, może oni nie respektują innego załatwienia ich sprawy.
     
  4. Slawek83bb

    Slawek83bb New Member

    Dzień dobry mam pytanie komornik około 3 lat temu sprzedał mieszkanie na którym istnieje kredyt hipoteczny za cenę 71tys kredyt był zaciągnięty na kwotę 152tys otrzymywałem pisma o przedstawienie nowego zabezpieczenia moim wspokredytobiarca jest ojciec który jest obecnie na rencie w lutym otrzymałem pismo odnośnie zadłużenia na kwotę 1480 zł zadzwoniłem do działu windykacji o co chodzi bo cały czas spłacałem mieszkanie tzn ratę co miesiąc nawet już po sprzedaży mieszkania pan z windykacji nie umiał odpowiedzieć mi na pytanie odnośnie zadłużenia więc napisałem pismo do banku między czasie gdy czekałem na odp do było już w marcu tego roku otrzymałem pismo że umowa została rozwiązana nie została tam podana kwota całkowitej spłaty tylko że termin 30 dni dodatkowo nagle w ciągu niecałego miesiąca moje zadłużenie wzrosło do kwoty 2100zl po jakimś czasie otrzymałem pismo że moja reklamacja nie został przyjęta w sensie że jest bezpodstawna i wytłumaczenie dlaczego nie zabardzo zrozumiałem z tego nic więc zapłaciłem całość tego zadłużenia choć do dziś nie wiem dlaczego w czasie miesiąca wrosło o ponad 600zl ale zapłaciłem dziś otrzymałem pismo od banku tak samo moj ojciec że w ciągu 7 dni muszę zapłacić 180 t
     
  5. patim

    patim New Member

    Dobrze Cię rozumiem, w najgorszym momencie miałam długów na 100 tys... Ale w Twojej sytuacji jest coś dziwnego, próbowałeś kontaktów, nikt nie umiał Ci pomóc i nagle z niewiadomych przyczyn zadłużenie magicznie urosło. Chyba najlepiej skonsultować się z prawnikiem, albo radcą prawnym. Jak będziesz miał takie wsparcie to będzie Ci łatwiej podjąć walkę z bankiem. Ja w swoim czasie korzystałam z lexa z Krakowa (kancelarialexa.pl), podpytaj, może Ci coś podpowiedzą.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Wypowiedziany kredyt hipoteczny Forum Data
Wypowiedziany kredyt hipoteczny PKO BP Negocjacje z bankami Styczeń 11, 2019
instytucje mogące pomóc ogarnąć zadłużenia: wypowiedziany kredyt hipoteczny oraz zadluzenia u komorn Forum dla zadłużonych Czerwiec 18, 2017
wypowiedziany kredyt a ubezpieczenie Negocjacje z bankami Kwiecień 8, 2016
Pomoc prawna - wypowiedziany kredyt ok 150.000zł Forum dla zadłużonych Grudzień 5, 2015
Wypowiedziany kredyt Forum dla zadłużonych Październik 23, 2014

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie