Chwilówki jestem załamana i nie wiem co robić

Temat na forum 'Historie zadłużonych' rozpoczęty przez Glupota22, Sierpień 25, 2016.

  1. Glupota22

    Glupota22 New Member

    Witam,
    Przyznam szczerze,że nigdy nie spodziewałam się,że trafię na takie forum,ale przez chwilówki jestem załamana i nie wiem co robić.
    Otóż, rok temu skończyła mi się umowa i zostałam bez pracy,żeby się utrzymać zaczęłam brać chwilówki... Nie wiem co ja miałam w głowię,że w ogole sie na to zdecydowałam. No,ale jak już wzielam 1 chwilowke,a nie mialam z czego spłacic to brałam druga i tak w koło.. :oops:
    Żeby jakoś wychodzic z długów to sprzedałam laptopa, telefony,ale na chwile obecną nie mam już nic co mogłabym sprzedac. Zostało mi 5 tys zł w Netcredit, próbowałam rozłozyc na raty, ale bez odzewu... bo teraz mam staż i chwytam się każdej dodatkowej roboty,żeby moc nawet najmniejszy http://www.pozyczki-bez-bik.pl oddawać. Najgorsze jest to,że kazdy http://www.pozyczki-bez-bik.pl zarobiony musze oddać na długi, rodzice pytaja co ja robie z pieniedzmi, skoro zarabbiam te marne tysiac zł i za 5 min juz wyplaty nie mam. Myśłałam,żeby wziac kredyt, ale jako,że jestem na stazu to nikt mi go nie da, mimo,ze wc zesniej mialam kredyty i splacilam je przed czasem.
    Naprawdę jestem załamana, wiem,ze ludzie maja wieksze długi,ale chcialabym w koncu wyjsc z tego bagna i zaczac zyc normlanie, bez myslenia codzienniego jak mam oddac te 5 tys zł...
     
  2.  
  3. MarekG

    MarekG Member

    Re: Z bagna do bagna-głupota boli.

    Trochę Cię pocieszę.5000 to nie jest dług który spędza sen z powiek. Na jakim etapie jest sprawa ; sąd? komornik? windykacja? Ile zarabiasz?Ile możesz przeznaczyć na spłatę miesięcznie? Napisz to wszystko a ja Ci powiem jak to ugryźć. Uszy do góry :)
     
  4. Glupota22

    Glupota22 New Member

    Re: Z bagna do bagna-głupota boli.

    Wiem,że to nie jest az tak duzo,ale jednak. Chciałabym juz wyplatac się z tych długów i wypłatę przeznaczyć już na normalne wydatki... Szczególnie,że w domu mam awantury,gdzie przeznaczam te pieniądze. Nie, chwała Bogu na razie sądu, komornika i windykacji nie ma i mam nadzieję,że nigdy do tego stanu nie dojdzie. Mam tydzień do zapłacenia chwilówki,ale Netcredit nie odbiera ode mnie telefonów,ani nie odpowiada na emaile. Obecnie zarabiam mało, bo tysiac złotych,ale za 2 miesiące konczy sie staz i przechodze na normalna umowe i 1500 na reke bedzie. 500zł mogłabym przeznaczyć na splate kredytu, na razie. Po dwóch miesiacach tysiac bez problemu, chciałabym,żeby chociaz jakiś http://www.pozyczki-bez-bik.pl został z tej wyplaty a nie wszystko na długi :(

    Mam możliwość wziecia 2 chwilowek,żeby splacic ta jedna, ale to bez sens totalny, bo wkopie się w wiekszy dług: pozyczajac 5 tys, bede musiala oddac 6.. i za miesiac znowu wiec ja nigdy z tego bagna nie wyjde :(
     
  5. MarekG

    MarekG Member

    Re: Z bagna do bagna-głupota boli.

    Nic się nie bój. Wpłacaj 500 pln na ich konto- tytułem spłaty części pożyczki. Jak będziesz mogła wpłacaj więcej. Nie prowadź z nimi rozmów skoro nie odbierają telefonów.
    Jeśli będzie się coś działo daj pilnie znać.
     
  6. Glupota22

    Glupota22 New Member

    Re: Z bagna do bagna-głupota boli.

    Własnie zadzownili z Netcredita-napisałam do nich na fb. Niby nie mogą tak robić,ale jako,że spłacałam im zawsze przed terminem,a teraz taka sytuacja,ze nie mam skadn wziac to rozlozyli na raty.. \Teraz mam zaplacic 2 tys i pozniej po tysiac.. Dalej lipa,ale juz lepiej niz 5 tys. Mam nadzieje,że w koncu uda mi się wyjśc z tych chwilowek i nigdy wiecej ich.


    Dziekuje za pomoc.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Chwilówki jestem załamana Forum Data
chwilówki jestem nie wypłacalny Forum dla zadłużonych Lipiec 8, 2017
zaplatałem sie w chwilówki jestem zadłuzony w chyba wszystkich Forum dla zadłużonych Maj 7, 2017
mam problem z długami chwilówki Forum dla zadłużonych Luty 1, 2021
Chwilowki Jak wyjść z długów Grudzień 9, 2020
Długi, komornicy, chwilowki, przemoc w domu. Jak wyjść z długów Grudzień 2, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie