zadłużenie bez wyjścia

Temat na forum 'Historie zadłużonych' rozpoczęty przez mimoza, Maj 5, 2013.

  1. mimoza

    mimoza New Member

    Chciałam się podzielić swoimi problemami z zadłużeniem ,bardzo dużo szukałam w internecie jak znaleźć sposób na wyjście z zadłużenia . Moim zdaniem jak masz długi nie ma wyjścia jest tylko beznadzieja , niemoc ,czekanie na komornika , aż zapukają aby wyeksmitować cię z mieszkania . Ja mam kredyt hipoteczny którego nie spłacam od pewnego czasu , ponieważ zachorowałam dopadła mnie depresja , nie mogłam wytrzymać tego napięcia . Nie mam obecnie z czego spłacać , zasiłek chorobowy nawet nie starcza mi na żywność , lekarstwa a z czego mam spłacać ,tragedia .Do pracy nie mam po co wracać bo i tak mnie zwolnią , szukać nowej pracy za tysiąc złotych ,wszędzie tyle płacą .
    Firmy windykacyjne gdy pracowałam dzwoniły , nachodziły mnie w pracy . Rodzina znajomi już ode mnie nawet telefonów nie odbierają . Gdy masz kłopoty finansowe zostajesz sam . Jest mi już wszystko obojętne jestem w sytuacji bez wyjścia .
     
  2.  
  3. Aurelia

    Aurelia New Member

    W sumie zależy jaką się ma rodzinę i przyjaciół, bo zdarzają się takie sytuacje że są w stanie pomóc, ale jeśli twoje zadłużenie jest ogromne to i tak nikt nie będzie ci w stanie pomóc. Życie przynosi różne scenariusze, grunt to wystrzegać się pożyczek i kredytów jeśli nas na nie nie stać.
     
  4. renataolak

    renataolak New Member

    Ja tez jestem takiego zdanie , że nie trzeba się załamywać ale czy można zaufać tym internetowym kancelarią?
     
  5. serene1

    serene1 New Member

    Potrzebujesz pożyczki ? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Pożyczki szybko i bezpiecznie. Proste zasady i brak ukrytych warunków to nasz atut. Przygotujemy ofertę krojoną na Twoje potrzeby. Żaden bank nie zagwarantuje Ci tak niskiego oprocentowania jak my. Wejdź na pozyczki-pozabankowe.pl
     
  6. dorotakarol

    dorotakarol New Member

    Dzisiaj kontaktowałam się z kancelarią internetową w sprawie mojego zadłużenia , jestem pozytywnie nastawiona
    - przekonałam się , że można coś zdziałać w mojej spr.
     
  7. matyldak

    matyldak New Member

    Może trzeba zacząć oddłużanie pomyśleć o wyjściu z zadłużenia. Trzeba dokonać restrukturyzacji , wakacje kredytowe i inne
    rozwiązania znajdziesz w kancelariilexperto.
     
  8. malwinawit

    malwinawit New Member

    No tak ale to kolejne koszty w takiej sprawie.
     
  9. inny

    inny New Member

    Niby koszty ale siedząc i patrząc w ścianę kredyt sam ci się nie spłaci. Wakacje kredytowe to jakiś pomysł nawet te 2 -3 miesiące mogą ci pomoc znaleźć lepiej płatną prace.
     
  10. Antoni

    Antoni New Member

    Czasem nawet da się uciec kosztom rozprawy, jeśli rozprawa jest w e-sądzie to kancelaria-******** podejmuje się za przysłowiowe ,,dziękuje"
     
  11. Patrycjakoma

    Patrycjakoma New Member

    Trzeba tylko pamiętać o terminie takie pisma odwoławcze mają czas od 7 do 12 dni.
     
  12. matyldak

    matyldak New Member

    Nie polecam Firmy Proxima mało rzetelna jeśli chodzi o oddłużanie.
    Uważam , że sprawy dłużnika nie są załatwianie szybko i nie można się dodzwonić aby się czegoś dowiedzieć.
     
  13. weronikakosma

    weronikakosma New Member

    Trzeba wychodzić z zadłużenia krok po kroku . nie brać nastepnych zobowiązań.
    Dokonywać restrukturyzacji zadłużenia. kontakt http://e-kredyty.net/
     
  14. elkajanek

    elkajanek New Member

    miałam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym z EPU,
    na kwotę 1200zł, zgłosiłam się do kancelarilexperto i uzyskałam
    pismo w sprawie sprzeciwu , który mogłam wnieść do sądu.
    Trzeba działać.
     
  15. monia

    monia New Member

    o proximie też słyszałam raczej złe opinie. Przeciągają sprawy i większości przypadków bardzo i przykro ale nic nie mogą zrobić a tutaj mamy rachunek.
     
  16. member419

    member419 Guest

    Nie rozumiem albo boję się że rozumiem na czym polega fenomen firm oddłużających...
    Każdy dłużnik musi pilnować swoich spraw...
    Każda firma jeśli jest firmą a nie organizacją non profit działa w celu osiągania korzyści materialnej...
    Każdy potrafi wyjść z zadłużenia lub dostosować się do niego i żyć w świetnym zdrowiu i humorze mając długi...
    Trzeba tylko wyciągnąć głowę z piasku. Zaakceptować fakt że ktoś coś od nas chce. Reagować na to że raz na czas ktoś przyśle do nas pismo...
    i ... pracować... choćby i na czarno...
     
  17. norek

    norek New Member

    A ja chyba trochę rozumiem ten fenomen. Jeżeli jest się zadłużonym i wpada się w pętlę zadłużenia, to po pewnym czasie pojawia się bezsilność. Nie mamy siły i ochoty walczyć z długami, ty bardziej, że często na tym etapie wpada się w depresję. I właśnie w takim właśnie momencie pojawia się firma które mówi że zrobi to za nas...
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - zadłużenie bez wyjścia Forum Data
Bezpłatna pomoc dla osób z zadłużeniem czynszowym Oddłużanie Listopad 8, 2013
Zadłużenie Historie zadłużonych Marzec 15, 2021
Skrajne zadłużenie Historie zadłużonych Grudzień 10, 2020
Zadłużenie Forum dla zadłużonych Sierpień 22, 2020
Proszę pomóżcie -kredyty bankowe a teraz chwilówki -kosmiczne zadłużenie Forum dla zadłużonych Kwiecień 20, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie