Bank wypowiedział mi umowę kredytu - jak najlepiej postepować w takiej sytuacji?

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez Anonymous, Maj 22, 2013.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Jak w temacie. Czy któryś z ekspertów forum może w prosty i jasny sposób napisać co robić jak najlepiej postępować jak bank wypowiedział mi umowę kredytu?
    Z góry dzięki za wszelkie porady.
     
  2.  
  3. Anonymous

    Anonymous Guest

    jeśli bank wypowiedział ci umowę kredytu należy jak najszybciej podpisać umowę ugody, która będzie regulowała nowe warunki spłaty. Wtedy można dokonać wielu korzystnych zapisów dla dłużnika takich jak chociażby: obniżone lub brak oprocentowania, umorzenie części długu, rozpisanie harmonogramu, itd.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Bank wypowiedział umowę Forum Data
Bank wypowiedział umowę? Dostałeś nakaz zapłaty? Masz Komornika? Oddłużanie Maj 23, 2020
Bank wypowiedział mi umowę. Forum dla zadłużonych Maj 17, 2018
NEGOCJACJE Z BANKIEM W SPRAWIE KREDYTU HIPOTECZNEGO, PROSZE O POMOC Oddłużanie Sierpień 23, 2020
Banki ,chwilówki brak opóźnien - jak wyjść z zadłuzenia? Jak wyjść z długów Sierpień 17, 2020
Zajęcie wierzytelności z rachunku bankowego Zajęcie komornicze Lipiec 30, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie