Pętla pożyczkowa - jak sobie z tym poradzić?

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez Agaania, Kwiecień 29, 2015.

  1. Agaania

    Agaania New Member

    Witam wszystkich serdecznie
    Wpadłam w pętle kredytowa i pożyczkową może ktoś ma pomysł jak sobie z tym poradzić? Szukam pożyczki , kredytu ale niestety mam wszędzie zamknięte drzwi. Każą mi przeczekać czyli jak komornik wszystko ściągnie, BIK i inne się oczyszczą to może w tedy coś uda sie załatwić z kredytem. Najpierw Banki chętnie udzielają kredytów są bardzo mili, a jak człowieka dopadnie nieszczęście ( może przez głupotę? i jak się ma miękkie serce to musi się mieć twardą ......) - to są ZAMKNIĘTE DRZWI - JESTEM NIE WIARYGODNYM KLIENTEM. Pracuje na umowę o pracę na czas nieokreślony + umowa-zlecenie, mój dochód to ok. 3500 zł.
    Proszę o kontakt
    E-maila: ach-13@gazeta.pl
     
  2.  
  3. wartownik

    wartownik New Member

    Re: Bardzo prosze o pomoc

    Nie szukaj pożyczki. To mija się z celem, pożyczki mają duże oprocentowanie i zamiast spłacić długi utkniesz w większych. Masz komornika to nie dziw się, że jesteś "niewiarygodnym klientem". Jakimś wyjściem jest restruktyryzacja lub dogadanie się z doczesnym wierzycielem, by rozłożyć zadłużenie na raty. Prawnik mógłby Ci pomóc, ale to są dodatkowe koszta, możesz skorzystać z e-kancelarii gdzie wyniesie Cię to taniej. Poszukaj w google.
     
  4. magda4000

    magda4000 New Member

    Wzięcie kolejnej pożyczki to najgorsze, co można zrobić. I tak nie starczy na pokrycie wszystkiego, a dojdą jeszcze kolejne odsetki. Lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z fachowej pomocy. Mogę polecić https://https://www.forum-kredytowe.pl/ . Jest to firma pomagająca osobom znajdującym się w podobnej sytuacji jak Ty. Mogą przeprowadzić oddłużanie. Trwa to ok dwa lata. Radzę się skontaktować i chociaż porozmawiać, może w Twoim przypadku termin będzie krótszy i okaże się, że wcale nie jest tak źle. Dane kontaktowe na stronie, którą podałam. Pozdrawiam i życzę zmian na lepsze :)
     
  5. kupswojdlug

    kupswojdlug New Member

    Witam, nie bierz pożyczki! Masz problem wejdź na http://www.pozyczki-bez-bik.pl tam doradca po przeanalizowaniu sytuacji pomoże Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Pętla pożyczkowa jak Forum Data
Petla dlugow i sprawa w sadzie Forum dla zadłużonych Maj 10, 2021
Pętla zadłużenia proszę o pomoc szukam wyjścia z Sytuacji Forum dla zadłużonych Grudzień 18, 2020
Pętla chwilówek Forum dla zadłużonych Listopad 4, 2020
Pętla kredytowa Forum dla zadłużonych Październik 10, 2020
Pętla kredytowa Forum dla zadłużonych Sierpień 25, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie