bez pracy i z długami

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez wiktor5, Styczeń 5, 2014.

  1. wiktor5

    wiktor5 New Member

    witam

    Jestem osobą bezrobotną, za sobą mam nieudaną działalnosć gospodarczą, która dziś jest przyczyną moich długów. Aby otworzyć firmę wziąłem kredyt na 250 000zł - firma okazała sie niewypałem. Zostałem z długami i nie mogę znależć pracy. Proszę o pomoc. Co w tej sytuacji zrobić??
     
  2.  
  3. Przede wszystkim motywacja do tego żeby wyjść na prostą i silna psychika. Każdy krok trzeba dobrze przemyśleć, ale też działać szybko i stanowczo. Podaj proszę więcej szczegółów.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - bez pracy długami Forum Data
Beznadziejna sytuacja...Chwilówki, zmiana pracy Jak wyjść z długów Styczeń 19, 2017
Błedne koło bez ratunku... Jak wyjść z długów Styczeń 6, 2021
wypowiedzenie ubezpieczenia Millenium Forum dla zadłużonych Styczeń 3, 2021
Oddłużenie bez kredytu Oddłużanie Maj 4, 2020
Chwilówka bez aktualizacji danych o dochodach Jak wyjść z długów Kwiecień 17, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie