Mam 31 lat ,a długów na ponad 100 tyś złotych

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez ercuse, Kwiecień 27, 2016.

  1. ercuse

    ercuse New Member

    Witam.Mam 31 lat ,a długów na ponad 100 tyś złotych..W tym dwa kredyty,dwie akrty kredytowe i 9 chwilówek..
    Kredyt alior bank okolo 70 tysiecy rata 939 zl
    Bzwbk 5800 rata 113 zl
    Bzwbk karta kredytowa 3500 tys
    Sygma bank karta kredytowa 2000 zl
    Vivus (wczoraj minal termin) 5750 zł
    Łatwy kredyt 1000 zl termin 20 maj
    Net credit 1498 zl termin 7 maj
    Extra portfel 2000 zł termin 8 maj
    Filarum 1193 zl termin 10 maj
    Tani kredyt 1200 zl termin 12 maj
    Wonga 2600 rata 504 zl jeszcze 5 zostalo
    Profi credit 2000 zl do splaty 3600 rata 162 zl
    Happi pozyczka 3000 zl do splaty 5800 rata 338 zl jeszcze 14 rat

    Zarabiam 1700-1800 netto bank w banku nie mam zdolnosci chcialbym jeszzcze pozyczke na te wszystkie chwilowki wychodzi lekko ponad 20 tysiecy ale skad gdzie i jak? Z zyrantami ciezko

    Teraz nie wiem czy juz skonczyc ze soba bo wyjscia nie widze mam czarne mysli
     
  2.  
  3. Kostek32

    Kostek32 New Member

    "Chciałabym jeszcze pożyczke" SERIO?? Nie widzisz w jakim bagnie siedzisz po uszy? :shock:
     
  4. MarekG

    MarekG Member

    Kilka kwestii:

    1. Musisz pomyśleć o dodatkowej pracy, bez tego nie udźwigniesz tych zobowiązań.
    2. Rozpocznij ze swoimi wierzycielami negocjacje na temat restrukturyzacji swoich zobowiązań
    3. Masz rodzinę która może Ci pomóc w spłacie?
     
  5. rajczu

    rajczu New Member

    wow, nie wiedziałem że ludzie tak ufają tym chwilówką i aż tyle różnego rodzaju pożyczki można zaciągnąć.
     
  6. Janbers

    Janbers New Member

    Konsolidacja długów nie zawsze pomoże , chociaż trochę ulży. Ale nie zmieni to jednak obciążenia i przymusu spłaty. ' Oddłużanie ' też nie wiele pomaga. Tu po prostu są potrzebne dodatkowe i to całkowicie nie zależne dochody które zagwarantują nam w jakiś sposób spłatę ratalnych zobowiązań. Też się męczę z kredytem, ale w końcu znalazłem na to sposób i mogę się podzielić. Możliwość obsługi kredytu z ratą do nawet 800 zł miesięcznie.
     
  7. Ebakoma

    Ebakoma New Member

    Powiem co ja by poradziła, bo miałam taki przypadek w rodzinie. Moi kuzyni też się wpakowali w pętlę kredytową, głownie przez własną lekkomyślność. To był koszmar trwający ponad rok, kiedy już się poddali nie zaprzestali spłat. Musieli ukrywać się niemal przez windykatorami oraz komornikami.

    Na szczęście weszła ustawa o upadłości konsumenckiej i poszli w tym kierunku. To super sprawa, umarzają ci prawie wszystkie długi, no i nikt cię nie ściga.
    Z tym, że wnioski to nie taki mały pikuś, trzeba na tym się znać. kuzyni trafili (przypadkiem - co śmieszne). Mysleli na początku, ze to jakiś żart, bo kto się tak głupio nazywa. Okzało się jednak, że to super firma i za małe pieniądze zrobili dwa wnioski o upadłość moim kuzynom. Mówię ci - idź w upadłość, nie szukaj innych rozwiązań!

    Edyta
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Mam lat długów Forum Data
Mam 23 lat i koło 15 tys długów. Co mam zrobić? Forum dla zadłużonych Styczeń 30, 2017
Mam 23 lata i 100 tyś długu. Jak z tego wyjść? Forum dla zadłużonych Styczeń 7, 2020
Wpadłam w petle kredytów, mam do zaplaty chwilówki Jak wyjść z długów Styczeń 15, 2018
Mam 20 lat komornik i pożyczki POMOCY Forum dla zadłużonych Lipiec 23, 2017
Mam 28 lat i długi rzędu 55 tysięcy w różnych instytucjach parabankowych Jak wyjść z długów Luty 23, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie