Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Chwilówki na ok 30 tys

Skuteczne metody pozbycia się lub zredukowania długów, sprawdzone praktyce. Opisz tutaj szczegółowo swój problem, a dowiesz się jak skutecznie wyjść z długów i czy jest to możliwe w Twoim przypadku.

Chwilówki na ok 30 tys

Postprzez gosiad0 » 6 lut 2018, o 17:28

Witam wpadłam z deszczu pod rynnę... Będąc pod ściana nabralam chwilowej których nie jestem w stanie spłacić póki co jedyna regularnie spłaca na jest Aasa ale z reszta mam duży problem nie wiem co zrobić proszę o poradę by moc wszystko spłacić chodzby w ratach, pracuje ok 1700+ 1000 z +500 czy ktoś mi pomoże??
gosiad0

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Chwilówki na ok 30 tys

Postprzez robertas1 » 6 lut 2018, o 22:43

Jasne że chętnie Ci pomogę
Przydadzą się takie informacje jakie to są kwoty
pożyczone/ wpłacone
Czy jesteś w stanie wytrzymać presję ze strony windykacji i uwierzyć w to ze sąd to nie jest miejsce gdzie mordują biednych dłużników.
Czy dasz radę zaprzyjaźnić się z Pocztą polską
I wreszcie czy ... jeszcze pojawisz się na tym forum...
robertas1

Postprzez zalotka » 13 lut 2018, o 11:15

Więcej danych jest potrzebnych. Myślę, że może pomocą być kredyt w jakimś banku i spłata chwilówki, bo w nich te oprocentowania niestety są ogromne.
zalotka

Postprzez PogromcyDebetow » 15 lut 2018, o 18:49

zalotka napisał(a):Więcej danych jest potrzebnych. Myślę, że może pomocą być kredyt w jakimś banku i spłata chwilówki, bo w nich te oprocentowania niestety są ogromne.

Jeśli da się wziąć kredyt konsolidacyjny w normalnym banku, to bierz, to na ten moment najlepsze wyjście. Podejrzewam, że sama możesz nie mieć zdolności, wtedy może ktoś z rodziny wyciągnie pomocną dłoń...? Można też wysłać do wierzycieli pisma z prośbą o rozłożenie spłaty na dłuższy okres. Jeśli się nie uda, to obawiam się, że pozostanie już właściwie postępowanie sądowe zmierzające do redukcji zobowiązań w oparciu o art. 388 k.c. § 1. :
Jeżeli jedna ze stron, wyzyskując przymusowe położenie, niedołęstwo lub niedoświadczenie drugiej strony, w zamian za swoje świadczenie przyjmuje albo zastrzega dla siebie lub dla osoby trzeciej świadczenie, którego wartość w chwili zawarcia umowy przewyższa w rażącym stopniu wartość jej własnego świadczenia, druga strona może żądać zmniejszenia swego świadczenia lub zwiększenia należnego jej świadczenia, a w wypadku gdy jedno i drugie byłoby nadmiernie utrudnione, może ona żądać unieważnienia umowy. Jeśli to się nie powiedzie, no to cóż, upadłość konsumencka.
PogromcyDebetow

Powrót do Jak wyjść z długów