Chwilówki, negocjacje z firmami windykacyjnymi. JAK??

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez Alekk, Luty 18, 2016.

  1. Alekk

    Alekk New Member

    Witam, mam 22 lata i mam problem ze spłatą chwilówek. Nie spłacałem przez długi okres i kilkoma zajęły się firmy windykacyjne. Długu jest na około 6 tysięcy złotych. Wpis w BIG na 4000,- Mam stałą pracę lecz z wypłąty nie jestem w stanie spłacić za jednym razem żadnych z chwilówek. Nie odbieram telefonów bo nie wiem jak mam z nimi rozmawiać. Prywatna pożyczka od bliskich odpada.

    Proszę o poradę jak skutecznie negocjować spłaty, czytałem tu na forum, że jest możliwość obniżenia kosztów ale nie do końca wiem jak to ugryźć.
    Będę wdzięczny za każdą rade,

    Pozdrawiam Alek.
     
  2.  
  3. kleo1987

    kleo1987 New Member



    Olej firmy windykacyjne, spłacaj tyle ile możesz w tytule spłata kapitału, nie musisz z nimi rozmawiać bo i tak pewnie nic nie wskurasz. Pilnuj listów poleconych, żeby komornik nie zapukał i tyle.
     
  4. Rozwiazywacz

    Rozwiazywacz New Member

    Drogi autorze, chwilówkom nie zależy na negocjacji z Tobą, ich model biznesowy jest oparty w głównej mierze na tym, żebyś nie spłacił zobowiązania, przez co będą mogli doliczyć odsetki karne i windykować Twój majątek. Takich spraw są tysiące. A jeśli chcesz z nimi negocjować to raczej w Sądzie, można też zaskarżyć wysokość oprocentowanie i odsetek karnych.

    Zapraszamy do nas na pozyczki-pozabankowe.pl.pl jest tam sporo materiałów, które mogą Cię zainteresować, sami jeszcze nie dawno byliśmy dłużnikami i teraz rozwiązujemy problemy z zadłużeniem i windykacją innym osobom. Projekt ma dopiero pół roku, a zgromadziliśmy już społeczność ponad 8 tys osób.
     
  5. Dorotea

    Dorotea New Member

    jak Was znaleźć, bo adresu strony to ja nie widzę? jesteście na fb? rozumiem, że moderator nie przepuścił adresu. A szkoda.
     
  6. Inlet

    Inlet New Member

    Z chwilówkami faktycznie się nie negocjuje. Ponieważ jednak nic nie może trwać w nieskończoność, masz trzy wyjścia. Albo im to spłacić w całości i mieć spokój, albo próbować im to spłać po trochu i wiecznie będziesz im coś winna, albo zostawić sprawy tak jak są i czekać na rozprawę sądową i wtedy walczyć z tymi ich opłatami, przedłużeniami i tak dalej. Jak masz jakąś umowę z nimi do to dobrze ją przejrzyj bo może się okazać że nie dopełnili formalności i wtedy możesz skorzystać z sankcji kredytu darmowego.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Chwilówki negocjacje firmami Forum Data
mam problem z długami chwilówki Forum dla zadłużonych Luty 1, 2021
Chwilowki Jak wyjść z długów Grudzień 9, 2020
Długi, komornicy, chwilowki, przemoc w domu. Jak wyjść z długów Grudzień 2, 2020
Banki ,chwilówki brak opóźnien - jak wyjść z zadłuzenia? Jak wyjść z długów Sierpień 17, 2020
Banki, chwilówki, brak możliwości konsolidacji Jak wyjść z długów Lipiec 27, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie