Chwilówki - sensowne porady jak z tego wyjść???

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez pawel903, Luty 5, 2016.

  1. pawel903

    pawel903 New Member

    Witam, mój problem wygląda tak, że mam do spłaty prawie 6000 zł w 3 chwilówkach. Po prostu żeby spłacać lub przedłużać jedną brałem następną itd. Wiem, że niektórzy tutaj mają dużo większe problemy ale wiem też, że jak szybko czegoś z tym nie zrobię to niedługo będzie jeszcze gorzej. Nie pomaga fakt, że od ponad miesiąca nie mam żadnych dochodów. Jak ktoś ma jakieś sensowne porady jak z tego wyjść to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc bo mnie już zaczyna to przerastać.
     
  2.  
  3. hubert

    hubert New Member


    Skonsoliduj raty i szybko znajd robotę. Może sprzedaj to i owo, żeby miec na jakies raty tymczasowo?
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Chwilówki sensowne porady Forum Data
mam problem z długami chwilówki Forum dla zadłużonych Luty 1, 2021
Chwilowki Jak wyjść z długów Grudzień 9, 2020
Długi, komornicy, chwilowki, przemoc w domu. Jak wyjść z długów Grudzień 2, 2020
Banki ,chwilówki brak opóźnien - jak wyjść z zadłuzenia? Jak wyjść z długów Sierpień 17, 2020
Banki, chwilówki, brak możliwości konsolidacji Jak wyjść z długów Lipiec 27, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie